21 lipca 2015

Co zabrać w podróż z dzieckiem?

Rodzinne wypady za miasto to świetna inwestycja zarówno we wzajemne relacje, jak i rozwój społeczno – intelektualno – motoryczny pociechy. I nieważne jest to dokąd się wybieracie, ważne, by do wyprawy z pociechą dobrze się przygotować. Co to oznacza w praktyce?
 

Na podróże małe i duże

Każde wyjście z dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania się. Młody rodzic musi być bowiem gotowy na wszystko. Co może nam się przydać? Ubranko do przebrania, coś do picia i jedzenia, kilka pieluszek na zmianę, przenośna mata do przewijania bobasa, chusteczki nawilżające- to absolutna podstawa. Jeśli planujecie dalszą wyprawę, warto też mieć pod ręką coś, co rozbawi znudzonego wojażami szkraba. Miła w dotyku, bezpieczna przytulanka może zdziałać cuda. Warto sięgać zwłaszcza po te, które są wykonane z dobrej jakości materiałów zapewniających świetną zabawę i komfortowe, bezpieczne użytkowanie. To ważne zwłaszcza w przypadku tych całkiem małych niemowląt, które z zamiłowaniem świat smakują, wkładając do buzi wszystko to, co mają w zasięgu swojej małej rączki. Dlatego zanim podarujecie dziecku zabawkę, zwracajcie uwagę na to, czy posiada ona drobne elementy, które mogą zostać oderwane i połknięte.

W czasie podróżowania idealnie sprawdzają się też produkty wielofunkcyjne. I nie tylko o ekonomię miejsca tutaj chodzi. A zabawki, które są nie tylko maskotkami, ale i praktycznymi, bardzo przydatnymi w czasie podróżowania i wygodnymi w użyciu pokrowcami na butelkę (takim jak np. pokrowiec na butelkę Minio ze sklepu www.babymama.pl) są tego najlepszym przykładem.Rozwiązanie na miarę potrzeb

Ilość rzeczy, które trzeba mieć ze sobą, podróżując razem z pociechą, może zatrwożyć. Nic dziwnego, że młodzi rodzice tak chętnie sięgają po wielofunkcyjne rozwiązania. Minio Pokrowiec na butelkę  jest tego doskonałym przykładem. Nie dość, że jest niezwykle kolorową, bardzo przyjazną, miękką w dotyku, wykonaną z najlepszej jakości materiałów przytulanką, to dodatkowo dba o jakość posiłków przygotowanych dla dziecka. Dokładnie okala butelkę, troszcząc się o właściwą temperaturę posiłku. Ale i to nie wszystko! Minio zachęca malca do podejmowania samodzielnych prób picia z butelki. Dodatkowo rozwija zmysł dotyku, stymuluje rozwój wzroku, kształtuje wyobraźnię pociechy. Jest niezastąpiona w czasie małych i dużych podróży- tych bardzo dalekich i tych całkiem bliskich. 

 
Wpis gościnny: www.babymama.pl
 
 

2 komentarze: