1 grudnia 2015

Dzień Darmowej Dostawy – czyli kupuj bez kosztów!Dzień Darmowej Dostawy 2015 wypada w tym roku we wtorek 1 grudnia.


Zakupy przez Internet cieszą się coraz większą popularnością. Jak wynika z danych firmy badawczej PMR w Polsce działa już ponad 13 tysięcy e-sklepów, a wartość ich sprzedaży w 2015 roku wyniosła 15,7 mld zł. W Polsce 5% sprzedaży detalicznej stanowi sprzedaż przez Internet.

Dzień Darmowej Dostawy to organizowane po raz szósty ogólnopolskie święto internetowych zakupów. Cieszy się ono coraz większą popularnością zarówno wśród klientów, jak i sklepów internetowych. – Podczas pierwszej edycji darmową dostawę zaoferowało około 1000 sklepów, w zeszłym roku było ich już 2550. Zainteresowanie akcją jest coraz większe. Wiemy także, że konsumenci czekają na ten dzień, bo doceniają, że w jednym miejscu znajdą szeroką ofertę produktów i w dodatku bez kosztów dostawy. To dobra okazja by zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas – mówi Krzysztof Bartnik, inicjator i pomysłodawca Dnia Darmowej Dostawy.


 
Targowisko e-sklepów

We wtorek 1 grudnia 2015 w godzinach od 00:01 do 23:59 klienci będą mogli zrobić zakupy online w sklepach internetowych, które przyłączą się do akcji. Koszt dostawy dla zamówień złożonych tego dnia wyniesie 0 zł niezależnie od metody płatności i rodzaju dostawy. Akcja obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Polski.

Celem Dnia Darmowej Dostawy jest popularyzacja zakupów internetowych w Polsce, a także przekonanie klientów, że jest to wygodne i bezpieczne.


Dzień Darmowej Dostawy 2015 wspierają firmy świadczące usługi dla branży e-commerce. Partnerami premium Dnia Darmowej Dostawy są firmy: FurgonetkaDziś.pl, Spinacz.pl, Przelewy24.pl, Ceneo.pl oraz RAJAPACK. Partnerem akcji jest również firma badawcza PMR.

Jednym ze sklepów, który wprowadził tego dnia darmową wysyłkę jest sklep  www.babymama.pl

A Wy skorzystałyście już z Dnia Darmowej Dostawy?

 

9 komentarzy:

 1. Kocyki dla dzieci z minky, rogale do karmienia, pościel bawełniana i bambusowa, pieluszki bambusowe - z darmową dostawą 1 grudnia :) zapraszamy na https://paisley.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już po zakupach. Głownie kupowałam na ecospa i ezebra :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już jedno zamówienie złożyłam i kolejne właśnie kompletuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja poszalałam aż za bardzo ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym roku nie skorzystałam :P Zazwyczaj zamawiam z jednej drogerii i tam przesyłkę mam tylko za 4 zł, więc nie jest tragicznie ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Od lat kupuję przez intenret niemal wszystko, ale akurat z tej promocji korzystam bardzo rzadko, bo najczęściej wszystko mam już kupione, włącznie ze światecznymi prezentami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się na nic nie skusiłam w ten dzień:/

  OdpowiedzUsuń