26 marca 2015

Książeczki pełne wyobraźni

Witajcie,

jakiś czas temu od Wydawnictwa Bajdaraj otrzymaliśmy książeczki "Rymowanki do piżamki" oraz "O strachu na wróble". Książeczki znamy już na pamięć, więc przyszła pora napisać kilka słów na ich temat.


Wydawnictwo Bajdaraj jest dość młodym wydawnictwem stworzonym przez ilustratorów posiadających ponad 20 -letnie doświadczenie w ilustracji dziecięcej. Książeczki tegoż wydawnictwa to bardzo ładne i ciekawe książeczki dla najmłodszych.Wydawnictwo zadbało o każdy najdrobniejszy szczegół.

Książeczka "O strachu na wróble" to bajka oczywiście o strachu na wróble - jak zresztą sam tytuł mówi. 16 stron pięknie ilustrowanych przyciąga uwagę dziecka. Bajka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kartki są grubsze, ale nie sztywne, a przez to na pewno trwalsze.

 
Druga książeczka "Rymowanki do piżamki" to zbiór 7 bardzo zabawnych wierszyków o zwierzątkach. Przypadła ona  chyba najbardziej właśnie Bartkowi, ponieważ on uwielbia zwierzęta. Książeczka to również 16 pięknie ilustrowanych stron. Kartki też są grubsze i wytrzymałe. Teksty wierszyków są krótkie i ciekawe.


Zapraszam na stronę wydawnictwa, byście mogli zapoznać się z pełną ofertą książeczek.
5 komentarzy:

  1. bardzo fajnie ilustrowane:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super! Nie mogę się doczekać, kiedy swojej malutkiej zacznę serwować takie cudaki do poduszki. ;)

    OdpowiedzUsuń