13 czerwca 2015

Prezenty dla dziecka

Choć Dzień Dziecka już dawno za nami to ja jednak dzisiaj przybywam do Was z postem dotyczącym prezentów dla dziecka, bo przecież w ciągu roku jest wiele okazji, by naszym pociechom sprawić fajny, ciekawy i zarazem przydatny prezent.

Wybór prezentu dla dziecka jest dla nas zawsze czymś miłym i przyjemnym, ale jednocześnie budzi mnóstwo obaw i wątpliwości czy trafimy w dziecięcy gust. Czy prezent będzie udany, a pieniądze dobrze wydane? Czy wybrana przez nas zabawka nie pójdzie w kąt po 5 minutach zabawy nią? Czy zabawka szybko się nie rozleci?

 Obawy zawsze nam będą towarzyszyć, tym bardziej że obecnie na rynku jest ogromny wybór zabawek dla dzieci. Poza tym dzieci też stały się bardziej wymagające i nie cieszy ich już otrzymanie kilku słodkości czy owoców. 

By prezent dla dziecka okazał się trafionym musimy dobrze wiedzieć i znać nasze dziecko. Musimy wiedzieć co lubi, czym się interesuje. Są dzieci, które interesuje książka, muzyka, ale są też dzieci, które lubią układać puzzle czy też spędzać czas w ruchu. O tym powinniśmy pamiętać przy wyborze prezentu dla dziecka.

Dziś przedstawię Wam kilka pomysłów na prezent. Może coś akurat wpadnie Wam w oko i będziecie mogli sprawić swoim dzieciom wspaniały prezent.


1.  Łamigłówka Equal 7 - wymaga koncentracji i rozwija wyobraźnię.



2. Mini serwis do herbaty - do samodzielnego wykonania i ozdobienia to wspaniała, twórcza zabawa dla Twojego dziecka. Taki prezent z pewnością sprawi radość każdej dziewczynce.


3. Kalejdoskop - Zrób to sam - to świetny prezent dla dzieci, które uwielbiają dobrą zabawę i odrobinę twórczości.


4. Bransoletki Zrób to sam


 5. Nowa encyklopedia powszechna A - Z


6. Biurkowe piłkarzyki


Ostateczny wybór zależy od wieku, płci, indywidualnych zainteresowań, bo przecież każde dziecko jest inne.


1 komentarz:

  1. Fajne prezenty, mojemu synowi na pewno by przypadł do gustu ten kalejdoskop :)

    OdpowiedzUsuń