SPOTKANIE ZAPRZYJAŹNIONYCH BLOGEREK RYBNIK 04 MARCA 2017

07 marca

W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Zaprzyjaźnionych Blogerek w Rybniku. Wszystko dzięki Oli z bloga W świecie Aleksandry od której otrzymałam zaproszenie na to właśnie wydarzenie.


Spotkanie odbyło się w restauracji Pasja, która serwuje przepyszne placki ziemniaczane z kurkami leśnymi w śmietanie. Restauracja mieści się w centrum miasta, więc jeśli będziecie w Rybniku to zajrzyjcie do niej koniecznie.

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia pana Adama z ReachaBlogger, który opowiedział nam troszkę o współpracach blogerskich - jak je nawiązywać, czego unikać. Opowiedział nam także troszkę o samej platformie, którą ja znam bardzo dobrze - w sumie od początku jej istnienia. Reachablogger.pl to platforma skupiająca blogi i firmy, którzy sami ustalają rodzaj współpracy i wysokość wynagrodzenia. Dzięki niej udało mi się nawiązać kilka fajnych współprac. Jeśli jesteście ciekawi to zajrzyjcie na nią koniecznie!Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowego wspólnego zdjęcia.


Po wystąpieniu pana Adama miałyśmy czas dla siebie. Wypiłyśmy kawki, herbatki, zjadłyśmy co nieco, no i rozmawiałyśmy. Potem Ola wręczyła nam upominki od naszych wspaniałych sponsorów.

Otrzymałyśmy także naklejki oraz magnesy upamiętniające nasze spotkanie. Zostały one przygotowane przez Fotobum.pl oraz Drukarnię BookletCzas minął niesamowicie szybko i trzeba było uciekać do domku. 

Do zobaczenia!Zajrzyj tutaj

13 komentarze

 1. Było super! A transport jak mogę to masz zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie się było znów zobaczyć, buźka! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Reach Blogger znam, niestety nie miałam możliwości zawrzeć współpracy ;(
  Kilka twarzyczek kojarzę ze świata blogerek ;) Muszę zajrzeć na inne blogi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że miałyście okazji porozmawiać z doświadczoną osobą o tym portalu i o współpracach. Spotkanie na pewno bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że w końcu nie udało mi się z Wami spotkać, ale widać, że było fajnie ��

  OdpowiedzUsuń
 6. No no widać, że spotkanie było super :) Uwielbiam takie eventy.

  MONIQUE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Było świetnie, jak zawsze -do następnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać że spotkanie udane ! Hihi :) Ten Pan miał się bardzo dobrze, w towarzystwie tylu pięknych kobiet :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Super widać że się udało :)

  OdpowiedzUsuń