Dzbanek Dafi - recenzja

15 lipca
Informacje od producenta ( www.sklep.dafi.pl)

Filtr dzbankowy ASTRA Unimax o pojemności całkowitej 3,0 l. (pojemności wody przefiltrowanej ok.1,5 l.) z manualnym wskaźnikiem wymiany wkładu jest doskonałym sposobem otrzymywania czystej wody, pozbawionej chloru, metali ciężkich (np. ołów , miedź) i in. szkodliwych substancji. Wystarczy nalać wodę z kranu do dzbanka i odczekać kilka minut, aż woda się przefiltruje.

Integralnym elementem każdego dzbanka jest wkład filtrujący. To właśnie zawarta w nim odpowiednio dobrana i systematycznie kontrolowana mieszanka filtrująca znacznie redukuje twardość wody, zawartość żelaza, metali ciężkich, związków chloru oraz innych substancji niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie oraz smak, zapach i barwę wody. Zawarty wewnątrz wkładu węgiel jest impregnowany srebrem, które ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwojowi bakterii w filtrze przez okres 30 dni.

Systemy filtrujące marki DAFI posiadają:

ATEST PZH

POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

NIEMIECKI CERTYFIKAT LGA
Moja opinia 

Początkowo bardzo sceptycznie podchodziłam do takich rzeczy jak dzbanki filtrujące. Ale dzięki firmie Dafi i możliwości przetestowania dzbanka filtrującego przekonałam się szybko jak bardzo się mylę co do takich rzeczy. Otóż dzbanek testuję już ponad tydzień. Woda ma zupełnie inny smak, po zagotowaniu nie pozostawia osadu. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż jestem mamą 9 - miesięcznego synka. Na bazie tej wody przygotowuję teraz mleko dla dziecka czy też herbatkę. Pozostałe zalety dzbanka to to, że nie trzeba zdejmować przykrywki, by nalać wodę, więc wszystko robi się w sposób łatwy. Dodatkowo dzbanek wyposażony jest w cyfrowy licznik, który odmierza czas do wymiany wkładu. Super sprawa! A cena też jest fajna, bo znalazłam na internecie taki dzbanek za około 60 zł. Także polecam w 100 %!!!!!

Zajrzyj tutaj

1 komentarze

  1. w ciąży jak najbardziej filtrowanie wody. Jak tylko dowiedziałam sie o ciaży to kupiłam dzbanek Dafi, dla dziecka wszystko co najlepsze:)

    OdpowiedzUsuń