Proszek dla dzieci Concertino - opinia

04 lipcaWczoraj otrzymałam próbki z Concertino. Możecie je zamówić wysyłając wiadomość z prośbą o próbeczki. Formularz znajdziecie na stronie producenta tutaj.

Na stronie producenta można przeczytać:

"CONCERTINO BABY to troska zamknięta w hipoalergicznych produktach, które łagodnie, ale skutecznie piorą tkaniny pozostawiając subtelny zapach na długi czas.
Wyjątkowo delikatna receptura produktów minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, dlatego mogą być stosowane do prania bielizny niemowlęcej i dziecięcej oraz odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików. Idealnie nadają się do prania odzieży całej rodziny.
Wszystkie produkty marki CONCERTINO BABY zostały dokładnie przetestowane dermatologicznie w trosce o najwyższe bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszej skóry. Dodatkowo, proszki do prania CONCERTINO BABY uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Komponenty użyte do wyprodukowania produktów CONCERTINO BABY pochodzą od sprawdzonych dostawców, spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa.
Żadne z produktów CONCERTINO BABY nie zawierają parabenów, co dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii. Ponadto proszki CONCERTINO BABY nie zawierają fosforanów ani zeolitów, co przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczenia środowiska."CONCERTINO BABY Color - hipoalergiczny proszek do prania

  • Testowany dermatologicznie
  • Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie
  • Przeznaczony do prania bielizny niemowlęcej i dziecięcej
    oraz odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików
  • Specjalna formuła zapobiega blaknięciu kolorów
  • Łagodny ale skuteczny
  • Dobrze się wypłukuje
  • Ekologiczny - nie zawiera fosforanów ani zeolitów
  • Do prania ręcznego, w pralkach automatycznych i wirnikowych w temp. 30°C - 60°C
Dziś odbyło się wielkie testowanie.

Proszek po otwarciu posiada bardzo miły, delikatny zapach .

Jak Concertino sprawdza się w praktyce ?

Ciuszki wyprane w proszku Concertino pachną subtelnie. Doprały się bardzo ładnie. Wszystko jest naprawdę świeże oraz czyste i to naprawdę widać przynajmniej w moim przypadku .
Same ciuszki są też dość miękkie jak na proszek.  Polecam! 

Moja ocena: 5/5Zajrzyj tutaj

0 komentarze