Zmiany w ReachBlogger :)

27 grudnia

Kto zna ReachBlogger?

A kto nie zna - niech się nie przyznaje :)

Żartuję oczywiście, ale każdemu kto nie zna,polecam zapoznać się z tą platformą :)

Dzisiaj Kochani moi pora na przedstawienie zmian jakie zaszły w funkcjonowaniu całej platformy.


Są to zmiany na lepsze - wiem, bo sama sprawdziłam :)

Z ReachBlogger mam już styczność od kilku miesięcy i nie będę ukrywać, że jestem bardzo zadowolona.

ReachBlogger coraz bardziej mnie zaskakuje :) POZYTYWNIE :)

Dla tych, którzy nie wiedzą czym zajmuje się platforma to przypomnę. ReachBlogger to platforma, która umożliwia nawiązanie współpracy na linii firma - bloger. Chyba więcej nie trzeba pisać ???
Pewnie zastanawiacie się jakie są korzyści z tego wszystkiego ?

Reach Blogger to miejsce, gdzie nie musicie się obawiać, że podejmując się współpracy z daną firmą nie otrzymacie np. produktów do przetestowania, czy też wynagrodzenia za napisanie jakiegoś artykułu. Jeśli są jakieś nieprawidłowości możecie to spokojnie zgłosić moderatowi strony. Ale nie tylko Wy macie takie prawo - jeśli firma, która Wam zleciła napisanie artykułu, a Wy z tego się nie wywiązujecie - to oni również takowe prawo mają! ReachBlogger to bezpieczeństwo zawieranych współprac dla obu stron!


Blogerzy mogą wybierać wśród zleceń, ale UWAGA - jeśli blog nie należy do którejś z wymaganych kategorii to do zlecenia nie macie możliwości się zgłosić! Możecie swego bloga na dzień dzisiejszy zakwalifikować do 3 z kilkunastu kategorii. Musicie pamiętać o tym, by bloga zamieścić w grupie tych, z którymi się utożsamiacie, o czym Wasz blog jest, o czym piszecie w głównej mierze. Wówczas macie  możliwość zgłaszania się do wybranych zleceń dopasowanych do tematyki Waszego bloga!

ReachBlogger swego czasu oferował kilka rodzajów wpisów. Dziś to się zmieniło i została jedna forma, czyli wpis Waszego autorstwa, tzw. wpis inspirowany. Jest to korzystne dla blogerów, ponieważ nie musicie zamieszczać z góry narzuconych tekstów na swój blog.

Możecie się pokazać się z jak najlepszej strony.

To dla Was pole do popisu!

Dodatkowo sami określacie kwotę za umieszczenie wpisu na swoim blogu.  Gdy ktoś będzie zainteresowany to na pewno się z Wami skontaktuje i pozytywnie odpowie. Poza tym zawsze można podjąć negocjacje i ustalić korzystną cenę dla obu stron.

Oczywiście nadal istnieje możliwość Waszej wyceny za wpis - to się nie zmieniło :) Firmy mają dostęp do Waszych ofert i sami również mogą się do Was zgłaszać.

Dziś ReachBlogger oferuje tzw. "wlepki", dzięki którym każdy czytelnik Waszego bloga dowie się, że jesteście na ReachBlogger. To nowość od kilkunastu dni i polecam z tego skorzystać! Możecie wybrać 1 z 2 wlepek, które prezentuję poniżej.Druga zmiana - wybierając zakładkę “Bloger – Dodaj boga” oprócz wcześniej wspomnianej przeze “wlepki” macie możliwość udostępnienia Waszego profilu publicznie. Zmiana polega na tym, że nawet niezarejestrowani użytkownicy panelu będą mieli podgląd Waszego bloga i możliwość zapoznania się z Waszą ofertą.

Poza tym firma do której się zgłosiliście ma określony czas na podjęcie decyzji, czy podejmuje współpracę, czy też nie. Jest to ogromy plus, ponieważ wielu z użytkowników platformy czekało w nieskończoność na jakąkolwiek odpowiedź. Sama tak miałam... Czekałam nawet kilkanaście tygodni po czym firma odrzucała moją ofertę.

Jak widzicie ReachBlogger rozwija się i zmienia. Życzę mu w nadchodzącym Nowym Roku dalszych sukcesów!
 Kochani, na koniec mała informacja :)

ReachBlogger to główny partner spotkania blogerek w Sosnowcu, które organizuję :)

 
Bardzo dziękuję!Zajrzyj tutaj

4 komentarze

 1. Czytałam sporo o tej platformie i cały czas się zastanawiam :). Fajnie by było gdyby ktoś napisał jakiego rzędu to mogą być zyski... Bo w sumie na brak kosmetyków nie narzekam do testów bo jestem kosmetykoholiczką i nie umiem przestać kupować :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam tej platformy :)) ale ciekawe ciekawe..:) Wesołych Świąt ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę, ale zaraz tam zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszeć słyszałam, ale osobiście nie poznałam ;p

  OdpowiedzUsuń