Krem - dezodorant antyperspirant 8 w 1 Eveline Cosmetics

23 lipca


Witajcie,

dzisiejszy dzień spędziliśmy na działce. Dzieci wybawiły się i padły ze zmęczenia, a ja korzystając z wolnego wieczoru postanowiłam coś dla Was napisać. 

Pocenie się jest naturalnym procesem fizjologicznym. Najmocniej pocą się stopy i dłonie, ponieważ właśnie w tych miejscach znajduje się najwięcej gruczołów potowych. Bywa jednak, że stopy pocą się tak mocno, że wpędza nas to w zakłopotanie. Czy warto w takiej sytuacji sięgnąć po krem - dezodorant 8 w 1 Eveline Cosmetics? O tym dalej :)Co nam obiecuje producent? Czytamy: "Krem antyperspirant oparty na wielofunkcyjnej szwajcarskiej recepturze zapewnia kompleksową pielęgnację dezodoryzującą. Likwiduje nadmierną potliwość, neutralizuje nieprzyjemny zapach i chroni przed grzybicą stóp i paznokci. Ekstrakt z tymianku błyskawicznie odświeża skórę, reguluje potliwość i hamuje rozwój grzybicy. Olejek szałwiowy ogranicza rozwój bakterii, normalizuję pracę gruczołów potowych, skutecznie likwiduje nadmiar wilgoci. Formuła wzbogacona o mentol, natychmiast odświeża i przywraca stopom suchość oraz uczucie długotrwałego komfortu.”
Nim przejdę do sedna to napiszę Wam coś o opakowaniu, konsystencji i zapachu :)

Opakowanie to tubka o pojemności 100 ml wykonana z miękkiego plastiku. Zamykanie na klik. Krem wydobywa się bez problemu. Zapach mentolowo - miętowy, więc nie był on dla mnie zaskoczeniem, bo takiego zapachu właśnie się spodziewałam. Konsystencja lekka, delikatna. Krem dzięki temu szybko się wchłania. Nie pozostawia na stopach uczucia lepkości, więc śmiało możemy po chwili zakładać obuwie. 
No a teraz o działaniu. Ja jako tako nie zmagam się z problemem nadmiernego pocenia się stóp, ale mój TŻ już tak. Kremu używamy oboje - ja dla odświeżenia i nawilżenia, a mój z kolei dla zneutralizowania nieprzyjemnego zapachu. We wszystkich tych obszarach krem radzi sobie dobrze. Niestety mój nie zauważył, by krem jakoś wpłynął na redukcję pocenia się stóp, a co za tym idzie krem nie zapewnił mu 24 godzinnego uczucia suchości tak jak obiecuje producent. Znacie ten krem do stóp?


Zajrzyj tutaj

3 komentarze

  1. Nie spotkałam się wcześniej z tym kosmetykiem i być może jak będzie w promocji to się skuszę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, dziękujemy za opinię dotyczącą naszego produktu, mamy nadzieję że kolejne kosmetyki z naszej oferty sprostają Twoim wymaganiom. Pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń