Krem do rąk i paznokci odżywiający jagoda Dairy Fun DELIA

15 lipca


Linia Dairy Fun to propozycja od Delia dla tych, którzy od codziennej pielęgnacji oczekują czegoś więcej. Delia stworzyła szeroką gamę produktów, które mają zapewnić regenerację zarówno ciała jak i duszy. Już kiedyś miałam okazję używać peelingu z tej linii, nawet doczekał się on recenzji - znajdziecie ją TUTAJ. Dzisiaj przychodzę z recenzją kremu do rąk i paznokci o zapachu jagodowym.


Intensywnie odżywiający krem do rak błyskawicznie regeneruje i nawilża skórę. Naturalne składniki aktywne zawarte w kremie efektywnie wzmacniają warstwę ochronną skóry i zapewniają dłoniom jedwabistą gładkość i elastyczność.Wskazania: pielęgnacja rąk.Sposób użycia: odpowiednią ilość kremu nanieść na skórę rąk i paznokcie. Pozostawić do wchłonięcia.Krem znajduje się w kolorowej i przyjemnej dla oka tubce o pojemności 70 ml. Szata graficzna bardzo ładna, kobieca i wyróżniająca. Tubka miękka, wygodna, nie ma problemu z wydobyciem kremu z opakowania. Zamykanie na klik. Konsystencja kremu jest kremowa, lekka. Zapach oczywiście jagodowy, bardzo piękny, słodki choć gdzieś z czasem zapach wydawał mi się troszkę chemiczny. Niemniej jednak dzięki temu zapachowi krem używa się z czystą przyjemnością, tym bardziej, że dłonie pachną bardzo długo. 
Krem na dłoniach rozprowadza się bardzo fajnie, szybko się wchłania. Krem nawilża i wygładza dłonie. Fajnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji dłoni nie wymagąjących silnej regeneracji. Dodam jeszcze, że krem nie jest tłusty, nie klei rąk.


Krem ten zakupicie za około 6 zł. Oprócz wersji jagodowej znajdziecie jeszcze wersję truskawkową oraz miód i mleko.

Znacie ten krem?


Zajrzyj tutaj

0 komentarze