PEELING DO CIAŁA CANNABIS SEED LABORATORIUM KOSMETYCZNE JOANNA

05 sierpnia

Botanicals for Home Spa to seria produktów od Laboratorium Kosmetyczne Joanna do kompleksowej pielęgnacji ciała z wyselekcjonowanymi ekstraktami roślinnymi, które mają dobroczynny wpływ na skórę. Serię tworzą trzy linie zapachowe, każda z innym składnikiem aktywnym: czarną różą, mleczkiem owsianym i konopiami. W każdej linii znajdziemy żel pod prysznic, peeling, balsam oraz krem do rąk.
W mojej kosmetyczce zagościła linia z ekstraktem z konopii. Nie powiem - cała linia bardzo fajnie się sprawdza u mnie, ale moim zdecydowanym faworytem jest peeling do ciała i to on będzie dzisiaj bohaterem recenzji.Drobnoziarnisty peeling do ciała z ekstraktem z konopi polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, także skóry z oznakami odwodnienia. Naturalne drobinki delikatnie złuszczają martwy naskórek oczyszczając skórę i poprawiając jej koloryt. Ekstrakt z konopi przyczynia się do przywrócenia skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia.
Peeling mieści się w tubie o pojemności 200g z zamykaniem typu klik. Nie ma problemów z wydobyciem produktu z opakowania i spokojnie wyciskaną ilość można kontrolować. Opakowanie bardzo poręczne, a szata graficzna utrzymana jest w zielono - złotej kolorystyce. Oczywiście na tubie znajdziecie też kilka istotnych informacji na temat peelingu.


Peeling ma średniej gęstości konsystencję i zatopione są w nim drobinki, których jest naprawdę sporo. Zapach jest bardzo przyjemny i zdecydowanie umila korzystanie z peelingu. Jak wspomniałam już na samym początku peeling ten jest moim zdecydowanym faworytem z całej linii. Choć peeling jest drobnoziarnisty to i tak bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek. Skóra jest tak gładziutka i delikatna, że tego nie da się opisać. Dwa razy w tygodniu poddaje swoje ciało masażowi tym peelingiem i jestem zachwycona efektem jaki daje.

Peeling nie pozostawia na skórze tłustego, nieprzyjemnego filmu. Nie ma także najmiejszego problemu z jego spłukaniem. Co najważniejsze peeling także delikatnie nawilża naszą skórę. Skóra jest czysta, świeża i bez podrażnień.


Peeling polecam wypróbować i samemu się przekonać. Ja jestem nim zachwycona!

Zajrzyj tutaj

0 komentarze