Zmywacz do paznokci bebaeauty - recenzja !

28 lutego

Były ostatnio recenzje szamponów, odżywek, kremów...Czas przyszedł na recenzję produktu odmiennego, ale bardzo przydatnego...

Chyba każda kobieta w swoim domu ma zmywacz do paznokci !
Dzisiaj o nim napiszę słów kilka...a konkretnie o zmywaczu dostępnym w Biedronce :)





Produkt wyprodukowany dla BIEDRONKI


Informacje od producenta:

 Nawilżająco - zmiękczający: bezacetonowy zmywacz do paznokci naturalnych i sztucznych. Łatwo i skutecznie usuwa lakier nie rozmazując go. Nie wysusza i nie odbarwia płytki paznokciowej. Natłuszcza i chroni skórę wokół paznokcia przed wysuszeniem. Pozostawia płytkę paznokciową lekko odtłuszczoną przygotowując ją pod zabieg manicure. Innowacyjna i poręczna pompka umożliwia precyzyjne odmierzenie dozy zmywacza

Opakowanie: 150 ml

Cena: 5, 99 zł

Moja opinia:

Zmywacz to plastikowa buteleczka o pojemności 150 ml z pompką. Dzięki pompce wydobywamy odpowiednią ilość zmywacza na wacik. Pompka okazuje się bardzo przydatnym więc elementem. Mnie osobiście sam zapach nie drażni. Nie drażni też "Mojego M.", który zawsze się czepiał, gdy używałam innych, że śmierdzą okropnie i mnie wyganiał do innego pokoju. Sama też nie lubię "śmierdzących" zmywaczy i omijam je szerokim łukiem.

Lakier, który nałożyłyśmy jednowarstwowo usuwany jest bez większych problemów. Wystarczy kilka ruchów i już lakier jest usunięty Gorzej jest już z większą ilością warstw, a także lakierów z dodatkiem brokatu. Wtedy na waciki ( musiałam ich użyć kilka ) dawałam dużo więcej zmywacza, a także musiałam więcej czasu poświęcić na dokładne usunięcie. Płytka paznokcia pozostała w nienaruszonym stanie, tzn. nie była wysuszona, wręcz odpowiednio odżywiona. Produkt przystępny w odpowiedniej cenie. 

Moja ocena: 4/5

Jakich zmywaczy używacie ??? Korzystacie też z tych "biedronkowych" ???




Zajrzyj tutaj

3 komentarze

  1. Ja od dawna używam tylko zmywacza biedronkowego. Wystarcza mi na długo, bo ostatnio rzadko maluję paznokcie. Ten co mam, to jeszcze starsza wersja, takie opakowanie bez pompki.
    Jak dla mnie najlepszy zmywacz, bo po pierwsze całkiem ładnie pachnie, a po drugie jest tani i wydajny.

    OdpowiedzUsuń