Szminka " Doskonałość Absolutna" Natural Flush - szminka jednak niedoskonała

30 lipca

Pomadki, szminki, błyszczyki....Która z nas kobiet ich nie używa. Ja też, ale szybko " je zjadam" i rzadko kiedy nimi maluję swoje usta. Jakiś czas temu, oj nawet może dość spory czas, dostałam do testowania pomadkę Avon w odcieniu Natural Flush. Pora przyszła na recenzję, choć wiele razy jej nie użyłam.

Pomadka prezentuje się tak :)


Co pisze nam producent ???

"Odkryj przepis na usta do pokochania dzięki nowej szmince "Doskonałość Absolutna". Kolor, jakiego pragniesz i pielęgnacja, która dba o twoje usta nawet wtedy, gdy ją zetrzesz. To absolutnie wszystko, czego potrzebują twoje usta... Szminka Doskonałość Absolutna to jedwabisty kolor z samoodnawiającymi się pigmentami TRUE COLOR dla natychmiastowego efektu pięknych ust oraz specjalny kompleks pielęgnacyjny z witaminami E i C, składnikami nawilżającymi, kolagenem i SPF 15 dla efektu zadbanych ust na dłużej. Poznaj 20 absolutnie doskonałych odcieni. Szminka zapewnia średnie krycie."

Normalna cena w katalogu to 32 zł, ale podejrzewam, że można ją zakupić w cenie promocyjnej w okolicach 16 zł.

Kolorek jak widzicie na zdjęciach jest bardzo jasny, typowy nudziak. Na mojej skórze na ręce wygląda tak:W sumie jest bardzo niewidoczny i bardzo delikatny na dłoni.

Chcecie zobaczyć efekt na ustach???

Pewnie tak, więc zobaczcie :)Szminka ma delikatny kolor i owszem nawilża usta i je odżywia. Nie utrzymuje jednak się długo, nawet jeśli nic nie jemy i nie pijemy - maksymalnie do 1,5 godziny. Po zjedzeniu znika w połowie lub całkowicie i nasze usta wymagają szybkiej poprawki. Zapewnia jedynie średnie krycie, a za cenę regularną nie sądzę, że wiele kobiet by się zdecydowało na jej zakup, a w promocji występuje bardzo rzadko. Jest dość spory wybór odcieni - chyba 20. Usta są lekko nabłyszczone, choć może do końca nie widać tego na moich zdjęciach.

Moim zdaniem określenie " Doskonałość Absolutna" jest nie uzasadnione w tym miejscu. Od szminki doskonałej oczekujemy trwałości i jeszcze kilku innych rzeczy. Szminka "Doskonała" okazała się niedoskonała.

Może któraś z Was miała i ma inne zdanie ??? Czekam na Wasze komentarze :)


Zajrzyj tutaj

7 komentarze