Nicole Cosmetics 092

11 sierpnia

Witajcie,

przybywam dzisiaj z recenzją wody perfumowanej, którą otrzymałam na spotkaniu blogerek w Sosnowcu dzięki uprzejmości firmy Nicole Cosmetics. Każda z nas miała możliwość wyboru zapachu, ja postawiłam na numer 092z kategorii zapachów świeżych.. Czy zapach spodobał mi się? O tym dalej :)


Informacje od producenta:

 Szeroka gama damskich i męskich zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Komponenty, z których tworzone są zapachy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości.
Moja opinia:

Woda perfumowana jest zamknięta w szklanej buteleczce z atomizerem o pojemności 30 ml. Wielkość flakonika jest idealna i zmieści się do każdej torebki. Zapach, który sobie wybrałam to numer 092 - odpowiednik perfum Coco Chanel Chance.

Nicole 092: białe piżmo, hiacynt, jaśmin, kosaciec, różowy pieprz, ambra, wetiwer, paczula to te nuty głównie skusiły mnie podczas wyboru zapachu, chociaż naprawdę miałam ogromny dylemat, bo wiele zapachów wydawało mi się ciekawych. Zapach jest świeży, na początku bardzo intensywny, ale po chwili traci na swojej intensywności i powoli uwalniają się poszczególne nuty zapachowe. 

Zapach na skórze utrzymuje się około 4 - 5 godzin, na ubraniach znacznie dłużej. Nie przybija i nie męczy. Z trwałości jestem zadowolona. Chętnie poznam także inne wody perfumowane Nicole Cosmetics. 

A Wy znacie markę Nicole Cosmetics?


Zajrzyj tutaj

5 komentarze

 1. ambra, paczula bardzo lubię w zapachach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten zapach mógłby być dla mnie za ciężki,ale ogólnie polubiłam się z tymi perfumami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, ale bardzo lubię białe piżmo w perfumach ;)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój zapach jeszcze sie nie doczekał premiery ;)

  OdpowiedzUsuń