FOTOOBRAZ OD SAAL DIGITAL

18 sierpnia

Saal Digital należy do wiodących europejskich producentów fotoproduktów. W swojej ofercie mają m.in. fotoksiążki oraz fotobrazy. Ja skusiłam się ostatnio na stworzenie swojego własnego fotobrazu. 

Czy jestem zadowolona z obsługi i jakości wykonania mojego obrazu? Odpowiedź znajdziecie właśnie w tym poście.


Program za pomocą którego dodajemy zdjęcia do stworzenia fotobrazu jest niezwykle prosty i nikt nie powinien mieć problemu z poruszaniem się po nim. Problemem staje się wybór tego jednego wyjątkowego zdjęcia.

 Ja zdecydowałam się na stworzenie fotoobrazu na płycie PCV - według producenta odpornej na warunki pogodowe, stabilnej oraz lekkiej o grubości 5mm i wymiarach 50X50. Wybór rozmiarów jest bardzo duży, a jeśli komuś żaden nie odpowiada to może sam wpisać rozmiar. Jeśli chodzi o materiały na które możemy nanieść swoje zdjęcie to mamy do wyboru oprócz PCV jeszcze pleksi, Dibond, płótno, szkło czy metal. 


Jeśli chodzi o detale i wykończenie obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń. Obraz prezentuje się bardzo dobrze, jest starannie wzmocniony. Jakość wydruku jest bardzo wysoka, a wszystkie detale zostały zachowane, kolory dobrze oddane. Zdecydowałam się na mocowanie aluminiowe na ścianie, ale jeśli chcecie to możecie wybrać też mocowanie na śruby lub też w ogóle z niego zrezygnować. To już Wasza decyzja!


O postępach w swoim zamówieniu byłam na biężąco informowana. Dodam jeszcze, że fotoobraz dotarł do mnie szybciutko, bo po 3 dniach roboczych od zamówienia. Dziękuję bardzo Saal Digital za taki prezent :) 

Zajrzyj tutaj

0 komentarze