WAZELINA DO UST W SZTYFCIE SŁODKI KOKOS EVELINE COSMETICS

13 lutegoWiatr, zimne powietrze, zmiany temperatur niekorzystnie wpływają na stan i wygląd moich ust. Są one wysuszone, szorstkie i wyglądają nieciekawie. Na pomoc przyszła mi ostatnio wazelina do ust w sztyfcie od Eveline Cosmetics Lip Therapy Professional o zapachu słodkiego kokosa. Zapraszam na jej recenzję.


Wazelina do ust w sztyfcie jest polecana do codziennej pielęgnacji i ochrony ust przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i środowiskowych. Wygładza, nawilża i delikatnie natłuszcza usta. Zapobiega wysuszeniu i pękaniu naskórka. Delikatnie nabłyszcza wargi. Regularne jej stosowanie poprawia wygląd ust. Dodatkowym benefitem jest apetyczny zapach i smak .

Zapachy: słodki kokos, soczysty granat, koktajl mango.


Wazelinę w formie sztyftu otrzymujemy w kartonowym opakowaniu na którym znajdziemy niezbędne informacje na temat produktu. Końcówka sztyftu jest ścięta przez co aplikacja wazeliny jest bardzo łatwa, a produkt idealnie rozprowadza się na ustach.

Sztyft jest miękki i gładki. Pachnie oczywiście kokosem, bardzo przyjemnie, nie chemicznie.Wazeliny w sztyfcie używam za każdym razem, gdy wychodzę z domu i mam ją zawsze przy sobie w torebce. Wazelina ma za zadanie chronić nasze usta, odżywiać je oraz pielęgnować. I w przypadku tego produktu tak właśnie jest. Tuż po aplikacji czuć nawilżenie, usta są odżywione i zregenerowane. Pomadka pozostawia na ustach delikatny ochronny film. Delikatnie je nabłyszcza i nadaje im naturalny subtelny kolor. Nie klei się.

Po 2,5 tygodniach stosowania moje usta stały się gładsze i mniej wysuszone.

Wygodna aplikacja, wspaniały zapach i przede wszystkim działanie sprawia, że wazeliny od Eveline Cosmetics stosuje się z prawdziwą przyjemnością.

A Wy jak dbacie o usta zimową porą?


Zajrzyj tutaj

0 komentarze