Karuzela z pozytywką, pluszowa spirala oraz zabawka na pałąk Kolorowy Ocean Canpol Babies

31 marca

W tym miesiącu ponownie miałam okazję testować produkty Canpol Babies. Tym razem w naszym domku pojawiły się produkty z serii Kolorowy Ocean. W skład zestawu wchodzą: karuzela z pozytywką, pluszowa spirala na łóżeczko oraz zabawka na pałąk.

Karuzela z pozytywką


Mocowanie na zasadzie klipsu co sprawia, że łatwo się ją umieszcza, a także zdejmuje. 

 Figurki wykonane są z materiałów o różnorodnej teksturze (plusz, tasiemka), lekkie, miękkie i miłe w dotyku wraz z elementami szeleszczącymi. Pałąk z zabawkami można ściągnąć i dziecko może się nimi pobawić. Co mnie ujęło w figurkach to to, że mają piękne żywe kolory.


.Delikatne dźwięki kołysanki uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory i ruchome elementy rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną małego dziecka.
Jedyny minus jaki zauważyłam to fakt, że przełącznik, którym włącza się pozytywkę niesamowicie u nas latał i musieliśmy przykleić go na stałe taśmą klejącą. 

Pluszowa spirala na łóżeczko

Podobnie jak elementy karuzeli wykonana jest ona z materiałów o różnorodnej teksturze, miękka. Dodatkowo rybki z niej zwisające wyposażone są w grzechotkę, piszczek i melodyjkę.Spirala jest bardzo dobrze wykonana, sztywna. Można ją nie tylko założyć na łóżeczko, ale także na pałąk od wózka.

Zabawka na pałąk

Zabawka podobnie jak spirala może być założona na pałąk od wózka. My niestety w naszej spacerówce pałąka nie mamy, więc zabawka została umieszczona na łóżeczku. W zabawkach są również dodatkowe elementy: piszczek i grzechotka. Zabawki są umieszczone na rozciągliwych sznureczkach, więc dziecko może je sobie przybliżyć.

Wszystkie zabawki spodobały się mojej córce i bardzo chętnie się nimi bawi, a karuzela pomaga nam w usypianiu wieczorem. 

"Kolorowy ocean" to cała seria produktów, którą możecie zobaczyć TUTAJ.

Jak Wam się podobają zabawki z serii "Kolorowy ocean"?


Zajrzyj tutaj

1 komentarze