Dzbanek DAFI Astra Unimax Led z filtrem magnezowym

13 marca

Czysta woda jest podstawą zdrowego życia. Niestety o czystości wody w naszych kranach możemy pomarzyć. Nawet jeżeli jest przejrzysta oraz bez zapachu zawiera niewidoczne zanieczyszczenia stanowiące zagrożenie dla zdrowia każdego z nas. Picie takiej wody jest szkodliwe zwłaszcza dla dzieci. Z pomocą przychodzą nam w takiej sytuacji dzbanki filtrujące DAFI.Dzbanek filtrujący Astra Unimax Led ładnie się prezentuje i posiada aż osiem wersji kolorystycznych. Jest solidnie wykonany z bardzo wygodnym uchwytem.


Uchylna klapka otwiera się automatycznie pod naporem strumienia wody, co pozwala na napełnienie go bez konieczności zdejmowania pokrywy.Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest w nim wskaźnik LED, który informuje nas o tym,kiedy powinniśmy filtr wymienić. Filtr należy wymieniać mniej więcej co 4 tygodnie, ale zasygnalizuje nam to nasz wskaźnikDAFI w dzbanku zastosowało filtr magnezowyMagnez jest niezbędny do prawidłowej pracy organizmu. Włączając do diety wodę zawierającą ten pierwiastek możemy być pewni, że w łatwy i przyjemny sposób zapewniamy sobie źródło dobrze przyswajalnego magnezu.Stosując dzbanek Dafi z filtrem magnezowym możecie przygotować
na bazie przefiltrowanej wody smaczne i zdrowe napoje. Pijąc wodę przefiltrowaną przez reklamowane w telewizji filtry Dafi Mg+, będziecie mieć pewność, że niedobór magnezu będzie codziennie niwelowany. Dzięki temu zapobiegniecie stanom zmęczenia, depresji, skurczom mięśni, schorzeniom układu krążenia.

Samo filtrowanie wody trwa zaledwie kilka minut, a smak wody - no cóż - jest o niebo lepszy! Ja codziennie na bazie przefiltrowanej wody przygotowuje kawę, herbatę, a także mleko dla mojej 6- miesięcznej córki. Dzbanek ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka! Wodę przefiltrowaną używam także to przygotowania zupy, która też ma zupełnie inny smak. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat filtrów magnezowych i ich właściwości zapraszam na stronę www.wodazmagnezem.pl.

Jeśli interesuje Was zakupu unikalnego zestawu dzbanka Dafi Astra z filtrem magnezowym to zapraszam  tutaj: www.sklep.daf.pl
Zajrzyj tutaj

0 komentarze