Jak szybko poprawić makijaż? - recenzja bibułek matujących z pudrem Marion

11 stycznia

Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania w ramach kontynuacji współpracy z JM Spa & Wellness bibułki matujące z pudrem Mat Express od Marion. Nie mogłam wcześniej napisać swojej recenzji, no rzadko po nie sięgałam.

Produkt otrzymałam do testowania od : http://www.jm-spawellness.com/

Producent: http://www.marionkosmetyki.pl

Informacje od producenta:

Bibułki matujące z pudrem w kolorze jasnego brązu, wchłaniają nadmiar sebum i potu z twarzy. Błyskawicznie odświeżają twarz, pozostawiając na niej cienką warstwę pudru, który matowi skórę na długi czas oraz opóźnia ponowne jej błyszczenie, Idealnie nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia.

Opakowanie: 50 sztuk

Cena: ok. 9,50 zł

Moja opinia: 
Bibułki są zamknięte w małym poręcznym opakowaniu. Można je zabrać dosłownie ze sobą wszędzie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca w damskiej torebce. Bibułki posiadają naturalny odcień. Zdecydowanie niwelują świecenie się skóry. Bibułek używam zaledwie kilka dni. Po raz pierwszy towarzyszyły mi w Sylwestra. Bibułki nie psują naszego makijażu, a ich użycie jest łatwe i szybkie. Łatwo się je wyjmuje z opakowania. Trwałość jest krótka, bo około 3 - 4 godziny. Przy moim używaniu opakowanie starczy mi na około 1,5 miesiąca, ale jeśli ktoś często poprawia makijaż to takie opakowanie może zaledwie wystarczyć na około 2, maksymalnie 3 tygodnie. 

Moja ocena: 4/5

Używacie też takich bibułek? A może zdecydowanie wolicie używać pudru? Zajrzyj tutaj

3 komentarze