Piękne włosy, zadbane paznokcie, zdrowe ząbki - opinia zestawu do higieny dla dzieci

10 stycznia

Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania dzięki uprzejmości Pani Kasi z serwisu www.babymama.pl zestaw go higieny Safety 1st. Czas na krótką recenzję tego, co dostałam.
Produkt otrzymałam do testowania od: www.babymama.pl

Informacje od producenta:

Zestaw pielęgnacyjny od firmy Safety 1st idealnie nada się do wszelkiego rodzaju wyjazdów. Nie trzeba specjalnie pakować całego asortymentu - wszystko jest w jednym miejscu.
Zestaw zawiera:
  • kosmetyczkę
  • szczoteczkę do zębów
  • grzebień
  • szczotkę
  • nożyczki
  • obcinacz do paznokci
  • pilnik
Cena: 34 zł

Moja opinia:

Przybory do pielęgnacji dziecka są wykonane z dobrego tworzywa, co na pewno sprawi, że długo będę mogła się nimi cieszyć i nie będę musiała po miesiącu jechać po nowy. Posłuży on długo. Zestaw zapakowany się w fajne opakowanie, które sprawi, że nawet podczas wyjazdu na wakacje, czy krótki odpoczynek żaden przyrząd się nie zgubi, bo wszystko znajduje się w jednym miejscu. Rączki grzebienia, szczotki do włosów oraz szczoteczki do zębów mają wypustki, które pozwalają nam łatwo utrzymać w ręce przedmiot nawet, gdy mamy mokre ręce. Obecnie najczęściej korzystamy ze szczoteczki do włosów, bo mój synek nie ma jeszcze tak bujnej czupryny, by wymagała ona użycia grzebienia. Ostatnio lekko podcięłam mu włoski. Jeśli chodzi o przyrządy do paznokci to mogę się jedynie wypowiedzieć co do nożyczek i pilniczka. Nożyczki jakoś sprawiały mi problem podczas obcinania. Nie wiem czemu. Zamiast ładnie obciąć paznokcie to niestety nie wiem jak to ująć, ale sprawiały wrażenie "postrzępionych". Dlatego musiałam używać pilniczka, by mój synek nie podrapał się na buźce. Z obcinacza nie korzystałam, bo mój synek nie lubi obcinania paznokci i strasznie się wierci wówczas. Wolę korzystać z zaokrąglonych nożyczek - są bezpieczniejsze. Szczoteczka do zębów też nam się na razie nie przydaje, bo Bartuś ma dopiero 2 ząbki. I wychodzą nam 2 kolejne :).  Ale szczoteczka jest miękka i nie powinna drażnić delikatnych dziaseł dziecka. Jak za zestaw cena jest ciekawa. Kupując pojedynczo poszczególne rzeczy to możemy zapłacić dużo więcej.

Moja ocena: 4,5/5

Zajrzyj tutaj

2 komentarze