Blend-a-med 3D White Luxe Glamorous White- recenzja

27 stycznia

Ponad tydzień temu otrzymałam do testowania produkty Blend-a-med. Najbardziej byłam ciekawa pasty do zębów, więc ona będzie dzisiaj moim głównym bohaterem recenzji.Produkt otrzymałam do testowania od: http://wizaz.pl/

Producent: http://www.pg.com/pl_PL/

Informacje od producenta: 

Blend a Med 3D White LUXE Glamorous White zapewnia trzy-etapową formułę wybielenia: czyszczenie, polerowanie i ochrona przed nowymi przebarwieniami.
Blend a Med 3D White LUXE Glamorous White usuwa do 90% przebarwień w 5 dni.

Opakowanie: 75 ml

Cena: ok.15 zł

Moja opinia:

Pasta ma ładne i estetyczne opakowanie. Pastę można postawić, dzięki czemu łatwo zużyjemy ją do końca. Kolor: niebiesko - biały. Konsystencja bardzo dobra, gęsta. Zapach i smak neutralny bynajmniej w moim odczuciu Pasty używam regularnie od półtora tygodnia czasu 2 razy dziennie. Pasta świetnie sobie radzi z osadami po kawie lub herbacie. Mam wrażliwe zęby, ale po regularnym stosowaniu zauważyłam lekką poprawę. To samo dotyczy wybielenia zębów. Pierwsze dość widoczne efekty zauważyłam po około tygodniu stosowania. Pasta choć ma małe opakowanie to jest wydajna. Produkt jest warty swojej ceny, a z tego co się zdążyłam zorientować czasami można trafić na fajne promocje i kupić go po nieco niższej cenie.

Moja ocena: 5/5


Zajrzyj tutaj

4 komentarze