Kapsułki Vizir

24 stycznia

Niektórzy z Was na pewno wiedzieli, że TRND ruszyło z kolejnym projektem. Tym razem do testowania zostały przeznaczone kapsułki Vizir. Zgłoszenia były przyjmowane do 20 stycznia. TRND wybrało 4000 testerów, w tym mnie, z czego bardzo się cieszę. Zgłosiłam się do testów, bo jakoś nie byłam przekonana do tego rodzaju środków do prania. Do tej pory używałam tradycyjnych proszków do prania, a  w przypadku ubrań synka korzystałam z płynów do prania. Zawsze przechodziłam obojętnie obok kapsułek, często też odstraszała mnie cena. Teraz sprawdzę, czy kapsułki dobrze sobie radzą z plamami i nie tylko. I czy cena wydana na nie jest tego warta.

Do testowania otrzymałam 2 opakowania kapsułek - jedno opakowanie jest dla mnie, a drugie dla moich przyjaciół oraz znajomych, aby mogli też się zapoznać z produktem. Oprócz kapsułek otrzymałam ulotki, list od TRND oraz książeczkę " Twoje badanie opinii", gdzie będę zamieszczać swoją opinię na temat kapsułek.

Przede mną około 8 tygodni testowania i na pewno na moim blogu podzielę się swoją opinią na ich temat.

Ktoś też testuje ???

Zajrzyj tutaj

13 komentarze

 1. Ja sie nie załapałam, bo nawet nie wiedziałam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też się udało załapać i przed chwilą był u mnie kurier z kapsułkami. Widziałam ich reklamę w tv i bardzo mnie zaciekawiły, chciałam je wypróbować :).

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję :D ja nie brałam udziału :D

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja się w koncu nie zgłosiłam i teraz żałuję;/

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też mam :) to znaczy jeszcze nie mam , kurier zostawił u rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Ja też dostałam te kapsułki. Do tej pory używałam proszku do prania. Kapsułki mam już kilka dni i udało mi się dwa razy zrobić pranie z nimi. Jak dotąd, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ogromnie podoba mi się delikatny zapach prania po użyciu kapsułek. Do prania firanek dodałam woreczek proszku do pieczenia (aby zachować biel, zawsze tak robię), a do prania białych ubrań - odplamiacz w proszku, który dodaję do każdego prania. Spróbuję jeszcze bez dodawania tych, dla mnie typowych dodatków, ale jak dotąd - jestem zachwycona. :)) Jak tak będzie dalej - przerzucam się na kapsułki. Edyta

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja od niedawna używam do prania kapsułek, obecnie mam możliwość testowania kapsułek z Vizira Original Fresh. Problem zabrudzonej szuflady pralki zniknął natychmiast :) Kapsułkę umieszcza się bezpośrednio w bębnie pralki, rozpuszcza się nawet w niskich temperaturach. Służą do prania zarówno ubrań białych jak i kolorowych, kapsułki dopierają nawet bardzo zabrudzone tkaniny. To wszystko sprawia, że użycie kapsułek jest wygodne i szybkie :) Polecam wszystkim!!!

  OdpowiedzUsuń