A-DERMA HYDRA - PROTECTIVE ŻEL POD PRYSZNIC

29 czerwca

Używamy go codziennie i jest to jeden z pierwszych kroków rozpoczynających poranną lub wieczorną pielęgnację. Żel pod prysznic, bo o nim to mowa, powinien domywać, ale również nawilżać i uprzyjemniać nam prysznic. Ostatnio sięgnęłam do swoich zapasów po żel pod prysznic A- Derma Hydra - Protective. Dziś zapraszam Was na jego recenzję.


A-Derma Hydra-Protective żel pod prysznic szczególnie polecany jest do skóry wrażliwej, nadwrażliwej i delikatnej. Żel działa oczyszczająco, nie wysusza skóry oraz chroni przed szkodliwym działaniem twardej wody. Odpowiedni do twarzy i ciała. Delikatnie pielęgnuje, oczyszcza i myje skórę. Żelowa konsystencja doskonale się pieni. Żel ochronny dla całej rodziny, posiada delikatny perfumowany zapach. Po umyciu na skórze pozostaje przyjemny zapach i odświeżenie. Żel nie zawiera mydła. Marka A-Derma specjalizuje się w kosmetykach dla skóry suchej i wrażliwej. Bazuje na składnikach roślinnych. 


Żel pod prysznic znajduje się w tubie wykonanej z miękkiego plastiku i jest o pojemności 200 ml. Zamykanie jest na solidny klik, więc nie ma obaw, że gdy go postawimy na półce pod prysznicem to coś nam z opakowania ucieknie. Szata graficzna jest bardzo minimalistyczna, skromna. Producent postarał się o naklejkę z informacją w języku polskim na temat produktu z tyłu opakowania.


Żel ten może stosować praktycznie cała rodzina, gdyż został stworzony z myślą o dorosłych jak i dzieciach i testowany jest pod kontrolą dermatologiczno - pediatryczną. Zapach jest delikatny, jednak ciężko go do czegokolwiek porównać.


Żel pod prysznic A -Derma Hydra Protective ma kremowo - żelową konsystencję i jest lekko perłowy. Po kontakcie z mokrym ciałem wytwarza się delikatna pianka. Produkt oczyszcza skórę, a do tego ją pielęgnuje. Skóra jest miękka, gładka, nawilżona. Pozostawia uczucie świeżości. Efekt był widoczny już po kilku użyciach. Do tego produkt nie powoduje podrażnień. Nie zawiera w składzie mydła czy też innych silnych detergentów. Nie szczypie w oczy. Znacie markę A-Derma? Zajrzyj tutaj

0 komentarze