PUDER BAMBUSOWY FIT & MATT EFFECT INGRID COSMETICS

02 czerwca

W końcu za oknem słońce i ciepło. Deszczowa pogoda już mnie męczyła i denerwowała. Nie miałam nawet ochoty zasiąść do komputera.  A że słońce za oknem to i więcej energii i powodów do działania. Dlatego też dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję pudru bambusowego marki Ingrid Cosmetics. Zapraszam!


Puder bambusowy marki Ingrid wygładza skórę, gwarantując wysoki stopień jej zmatowienia. Dzięki właściwościom bambusa puder wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnacyjne skóry. Działa antybakteryjnie, łagodząco i wspomaga gojenie. Zawarte w składzie proteiny jedwabiu nawilżają i absorbują nadmiar sebum. Delikatna formuła pudru nie obciąża cery dając efekt „soft focus”.


Puder bambusowy Ingrid Cosmetics znajduje się w słoiczku z nakrętką i jest zapakowany w czarny kartonik. Słoiczek jest przezroczysty i spokojnie zobaczymy stopień zużycia produktu. Po odręceniu nakrętki zobaczymy w pierwszej kolejności puszek do nakładania pudru. Ja przyznam się szczerze, że tego puszka w ogóle nie używam, gdyż puder nakłada się nim okropnie. Pod puszkiem mamy siteczko z otworkami przez które wydobywa się odpowiednia ilość pudru. 


Puder ma biały kolor, a jego zapach jest neutralny i delikatny. Konsystencja pudru jest delikatna. Jest drobno zmielony. Używam pudru już długi czas i mogę jego wydajność ocenić jako bardzo dobrą.Puder wygładza skórę, nie podkreśla suchych skórek. Trzeba uważać z aplikacją, gdyż gdy pudru nałożymy zbyt wiele to nasza twarz będzie wyglądała jak po wyjściu z młyna. W przypadku tego pudru zalecam umiar :) Pory są mniej widoczne, a skóra jest miła i gładka w dotyku. Cały mój makijaż z użyciem tego pudru prezentuje się bardzo naturalnie. Efekt zmatowienia utrzymuje się około 5 - 6 godzin, po tym czasie konieczne są poprawki. Dobrze współpracuje zarówno z podkładami jak i kremami BB.

Produkt mnie nie zapchał, nie uczulił, nie spowodował żadnego podrażnienia. 

Uważam, że jest to dobry produkt w fajnej cenie. Mnie udało się go zakupić za 12 zł. 

Znacie ten puder? 


Zajrzyj tutaj

0 komentarze