"Ucz się z Gąska" czyli słów kilka o nowej serii książeczek Wydawnictwa Galaktyka

16 marca

2 marca w księgarniach w całej Polsce pojawiła się seria książeczek o przyjaźni dziewczynki i mądrej Gąski Wydawnictwa Galaktyka.

Seria dla najmłodszych dzieci „Ucz się z Gąską”, autorstwa brytyjskiej artystki i ilustratorki Laury Wall, to pełna uroku opowieść łącząca humor z edukacją. Jej bohaterkami są mała Zosia oraz wesoła Gąska, która występuje w roli… pedagoga. Ich wspólne przygody, opowiedziane na kartach bogato ilustrowanych książeczek, wprowadzają dzieci w świat pełen ciepła i radości. 

Na cykl o Gąsce składają się 4 edukacyjne historyjki:


• Wstawaj, Gąsko! 

• Dobranoc, Gąsko! 

• Kolory z Gąską

• 123 z Gąską


Dzięki współpracy z Wydawnictwem mogliśmy poznać bliżej dwie książeczki: "Wstawaj, Gąsko!" oraz "123 z Gąską".


Książeczki są bardzo solidnie wykonane, nie musimy się martwić, że nasze dziecko bardzo szybko książeczki poniszczy. Gruba okładka i grube strony to ogromny plus. Książeczki są bardzo kolorowe. 


Razem z bohaterkami książeczki „Wstawaj, Gąsko!” najmłodsi poznają czynności składające się na poranną rutynę. Gąska i Zosia uczą jak umyć zęby czy założyć buciki.

„123 z Gąską” Zosia i jej przyjaciółka wprowadzają dzieci w świat cyferek i poprzez wspaniałe obrazki – uczą liczenia. Mój Bartek, choć potrafi już policzyć do 10 z książeczką jeszcze chętniej to robi, a przy okazji uczy się nowych słówek. 
Książeczki na pewno spodobają się niejednemu dziecku. To świetny prezent dla naszych maluchów.

Polecam!


Zajrzyj tutaj

0 komentarze