Demakijaż z Lula Family

16 kwietnia

Demakijaż to nieodłączny element każdego mojego dnia. Nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Dlaczego? Umożliwia on skórze swobodne oddychanie skórze i regenerację podczas snu. Sprawia, że w ciągu dnia możemy cieszyć się piękną i promienną skórą. 

Sekretem idealnego demakijażu są odpowiednio dobrane kosmetyki i prawidłowy sposób oczyszczania skóry. 

Znacie płatki kosmetyczne, bądź chusteczki do demakijażu Lula Family?

Nie ?

No to czas je poznać, bo one ułatwią Wam właśnie demakijaż:)

Płatki kosmetyczne Lula były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Nie rozwarstwiają się, są miękkie. Mają odpowiednią grubość i fakturę. W opakowaniu znajdziecie 120 płatków, a cena jednego opakowania to około 2 zł. Często wykorzystuję płatki kosmetyczne do zmywania lakieru bądź przemywania oczu dzieciom i również w tej roli płatki z Lula świetnie się spisały. Kolejnym produktem są chusteczki do demakijażu, Opakowanie przyjemne dla oka, By dostać się do chusteczki, wystarczy odkleić naklejkę znajdującą się na środku, wyciągnąć chusteczkę i ponownie zakleić, by reszt nie wyschła. Jedna chusteczka wystarcza na zmycie delikatnego makijażu, czyli opakowanie starcza na 20 dni. Nie zajmują dużo miejsca, więc możecie je zabrać ze sobą w podróż, spakować do torebki czy po prostu używać w domowym zaciszu. Zapach delikatny, przyjemny, wyczuwalny zapach nagietka. Nie uczulają i nie podrażniają.
Zapraszam na stronę internetową oraz fanpage Lula.

STRONA INTERNETOWA

FANPAGEZajrzyj tutaj

1 komentarze

  1. Chusteczki do demakijażu zawsze zabieram ze sobą w podóż, są wygodne, lekkie, nie zajmują dużo miejsca i małe jest ryzyko, że się "rozleją" (choć i tak przeważnie wkładam je jeszcze do woreczka strunowego). Jednak tej marki jeszcze nie testowałam. Moje ulubione to wersja z płynem micelarnym z Biedronki.

    OdpowiedzUsuń