Lakier do paznokci Joko All about Summer nr 233

24 kwietnia

Dzisiaj przychodzę z recenzją pewnego nudziaka od Joko Cosmetics. Jest to South Beach z serii All about Summer, Muszę przyznać, że bardzo rzadko maluję paznokcie w takich kolorach.
Czy nudziak z Joko zmienił to?


Kilka słów o lakierach tej serii:

Lakiery Joko All about Summer to gwarancja wysokiej jakości i trwałości, jak również idealne krycie, łatwa aplikacja oraz krótki czas schnięcia. Sukces tkwi w formule. Polimery winylowe zawarte w lakierze chronią płytkę oraz zapewniają trwały efekt. Dzięki nim lakier nie odpryskuje i po kilku dniach zaledwie delikatnie ściera się z końcówek paznokci. Charakterystyczny szeroki pędzelek typu one move umożliwia błyskawiczne pomalowanie całego paznokcia za jednym pociągnięciem, nawet w trudno dostępnych kącikach.Moja opinia:

Buteleczka typowa dla lakierów o pojemności 10 ml. Dla mnie to trochę za duża ilość, ponieważ nigdy nie zużywam lakierów do samego końca - wcześniej albo gęstnieją albo mija ich termin ważności. Pędzelek szeroki dzięki czemu jednym pociągnięciem pokrywamy lakierem cały paznokieć. Lakier dość gęsty i czasem nabierało mi się go troszkę za dużo przez co rozlewał się na skórki. Dla uzyskania dobrego krycia wystarczą dwie warstwy lakieru. Schnie dość szybko. Lakier ma standardową trwałość 3 dni. U mnie już właśnie w 3 dniu zaczął odpryskiwać.


Lakiery z tej serii kosztują ok. 10 - 11 zł.

A u Was jakie kolorki królują na paznokciach?

Zajrzyj tutaj

4 komentarze