Sól do stóp oliwkowa z miętą i rozmarynem HerbOlive

01 października

Witajcie,

w najbliższym czasie posty będą pojawiać się nieco rzadziej, a do dlatego, że mój syn załatwił mi laptopa na amen. Szukam na razie wśród używanych, bo na nowy na razie mnie nie stać.

Dzisiaj przybywam do Was z recenzją soli do stóp HerbOlive, którą otrzymałam na spotkaniu blogerek w Rybniku od iAroma.plKrótko od producenta;

Sól do kąpieli stóp z ekologicznie uprawianej oliwy z oliwek, ekstraktu mięty i rozmarynu. Sól łagodzi, relaksuje i odświeża zmęczone stopy. Rozpuścić filiżankę soli w misce z ciepłą wodą i moczyć stopy przez 15 minut.Moja opinia:

Sól znajduje się w plastikowym przezroczystym słoiczku z zakrętką. Słoiczek zawiera 600 gram produktu. 

Sól ma postać zielonych grubych kryształków. Pięknie pachnie miętą, oliwką i rozmarynem. Zapach jest świeży i przyjemny.Aby wymoczyć stopy producent zaleca wyspać do miski około filiżanki soli. Ja jednak do kąpieli stóp używałam połowy zalecanej dawki przez co produkt staje się bardziej wydajny, bo starczy nam na dłużej. Gdybym chciała stosować sól tak jak zaleca producent takie opakowanie starczyłoby mi na może - 4 kąpiele. Dodam w tym miejscu, że cena takiego opakowania to około 30 zł, więc cena jest dość wysoka.

 Sól po zetknięciu z wodą zabarwia ją delikatnie na zielony kolor. 

I teraz najważniejsze - efekty. 

Po 15 minutach moczenia stóp w takiej solance  stopy są miękkie, odprężone. Dodatkowo sól zmiękcza zrogowacenia.

Czy się skuszę ponowie? Nie wiem...  Cena mnie odstrasza, bo podobne efekty osiągnę przy stosowaniu soli do stóp za około 10 zł.


Zajrzyj tutaj

3 komentarze