Konkurs Farmona "Moja przemiana z Jantar.."

28 października


UWAGA UWAGA

nastał dzisiaj ten dzień od którego można głosować na moją recenzję odżywki Jantar.

Aby łatwiej było Wam znaleźć moją recenzję konkursową wstawiam Wam zdjęcie po którym możecie ją wyszukać.  Głosy oddajecie na stronie http://jantarhair.com.pl/


Zapraszam Was także do komentowania posta konkursowego, którego znajdziecie tutaj http://mamazpasjablog.blogspot.com/2016/10/kultowa-odzywka-jantar-od-farmony.html

Najlepszy komentarz na temat "Moja przemiana z Jantar..."  będzie mógł zgarnąć taką samą nagrodę jak ja, jeśli uda mi się znaleźć w gronie wygranych.

Nagrody

Za 1 miejsce: trzydniowy ( dwa noclegi ) pobyt w Hotelu Farmona Business&SPA dla dwóch osób, wraz z pakietem zabiegów i kolacją dla dwojga. Dla mnie oraz jednego z moich czytelników.

Za 2 miejsce: karta podarunkowa do answear.com o wartości 600zł oraz zestaw kosmetyków JANTAR. Dla mnie oraz czytelnika, którego mogę wybrać.

Za 3 miejsce: karta podarunkowa do answear.com o wartości 400zł oraz zestaw kosmetyków JANTAR. W tym przypadku mogę nagrodzić najaktywniejszego czytelnika.

Dodatkowo dla 10 uczestników w ramach nagrody pocieszenia Zestawy kosmetyków Jantar.

Nagroda specjalna za pierwsze miejsce - wywiad w prestiżowym magazynie InStyle!

Myślę, że nagrody są bardzo fajne więc jeszcze raz zachęcam Was do komentowania. Głosować będzie można od 28 października do 6 listopada.
Zajrzyj tutaj

3 komentarze