PIANKA OCZYSZCZAJĄCA ORAZ PEELING DO TWARZY ISANA YOUNG EGG WHITE

08 stycznia

Produkty, którym dzisiejszy post poświęcę są inspirowaną azjatycką pielęgnacją i znajdziecie je w drogerii Rossmann. Są to peeling do twarzy oraz pianka oczyszczająca Isana Young Egg White. Zapraszam!


PEELING DO TWARZY

Peeling z białkiem jaja. Do wszystkich rodzajów skóry. Usuwa nadmiar sebum i obumarłe fragmenty naskórka. Poprawia strukturę skóry.Działanie pielęgnacyjne: Rozkoszuj się tym, jak ziarenka mineralne uwalniają Twoją skórę od obumarłych fragmentów naskórka. Twoja twarz jest znowu lśniąca i emanuje świeżością, a jego skóra jest delikatna. Kompleks zawierający srebro pomaga zapobiegać powstawaniu niedoskonałości na skórze. Skóra jest wyczuwalnie gładsza.Tolerancja przez skórę: Potwierdzona dermatologicznie.


Peeling znajduje się w tubce wykonanej z miękkiego plastiku z zamykaniem typu klik. Szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka, wręcz pozytywna i zachęcająca. Konsystencja peelingu jest bardzo gęsta. Peeling jest drobnoziarnisty z niesamowicie dużą ilością drobinek peelingująch wyczuwalnych pod opuszkami palców. Zapach jest łagodny, niemniej jednak myślałam, że będzie pachniał bardziej jajecznie. Peeling fajnie rozprowadza się po wilgotnej twarzy. Drobinki świetnie ścierają martwy naskórek i czynią to w delikatny sposób. Po zmyciu peelingu twarz jest nawilżona, gładka i delikatna. Dzięki kompleksowani zawierającemu srebro skóra jest chroniona przed powstawaniem niedoskonałości.


PIANKA OCZYSZCZAJĄCA


Do wszystkich rodzajów skóry.Z zastosowaniem technologii micelarnej.Działanie pielęgnacyjne: Pozwól swojej skórze dać się oczyścić wspaniale miękką pianką. Zastosowana  w piance technologia micelarna powoduje, że również cząstki zanieczyszczeń pochodzących z otoczenia oraz makijaż są jakby magnesem odciągane ze skóry. Pianka zapobiega wysuszeniu skóry.Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Pianka znajduje się w opakowaniu z pompką. Działa ona bez problemu, nie zacina się. Opakowanie jest podobnie jak przy peelingu bardzo ładne, przykuwające wzrok i wyróżniające. 

Pianka jest puchata, mięciutka, lekka i bardzo przyjemnie się jej używa. Zapach jest tutaj świeży, owocowy, wyczuwam tutaj nutki cytrusowe. Też spodziewałam się tutaj zapachu bardziej jajecznego, ale niemniej jednak zapach sprawia, że używa się peelingu z przyjemnością.


Żeli i pianek używam zawsze po wykonaniu demakijażu za pomocą płynu micelarnego. Tak też było w przypadku tej pianki. To co nie zostało doczyszczone przy pomocy płynu pianka usuwa doskonale. Doczyszcza i nadaje cerze świeżości. Nie wysusza przy tym ani nie zostawia na skórze uczucia ściągnięcia. Jest łagodna, więc bardzo fajnie będzie się sprawdzała u osób z wrażliwą cerą. Oprócz działania oczyszczającego pianka także nawilża oraz zmiękcza skórę. 

Podsumowując - oba produkty sprawdziły się u mnie idealnie. Choć są przeznaczone dla osób młodych to w moim przypadku sprawdzają się bardzo dobrze. Do tego są wydajne i znajdziecie je w drogerii Rossmann w przystępnej cenie. 


Macie ochotę je wypróbować?
Zajrzyj tutaj

0 komentarze