Nail polish Flash Collection Orange Quiz Cosmetics

13 października

Witajcie,

mnie dalej gardło boli, a na dodatek katar się pojawił.
Mam nadzieję, że do piątku podleczę się, bo w sobotę przecież mam spotkanie blogerek.

Dzisiaj na szybko post pisany. Będzie o lakierze Quiz Cosmetics, który zakupiłam u Chińczyka za 4 zł.
Tak na marginesie - lubię kosmetyki Quiz Cosmetics i często do nich wracam.

Kolor pochodzi z serii Nail Polish Flash Collection, która zawiera wiele pięknych odcieni. Ja tym razem postawiłam na kolor ORANGE.
Sama buteleczka ma estetyczny wygląd, bez żadnych zbędnych nadruków, informacji. Na nakrętce znajdziecie skład lakieru do paznokci. 


Buteleczkę łatwo się odkręca. Nakrętka z pędzelkiem jest dość sporych rozmiarów, ale dzięki temu wygodnie się nią posługuje podczas malowania paznokci. Pędzelek jest cieniutki i długi. Łatwo rozprowadza się nim lakier na płytce paznokcia. Podczas malowania paznokci nie tworzą się nie przyjemnie wyglądające smużki, a sam pędzelek nie rozczapierza się, co czasem, a  może i nawet dość często, zdarza się w przypadku tańszych lakierów.


Konsystencja lakieru nie jest bardzo gęsta ani bardzo rzadka. 

Po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru widoczne są prześwity, ale nałożenie drugiej już warstwy daje dobry efekt. Lakier bardzo szybko wysechł zarówno jeśli chodzi o pierwszą jak i drugą warstwę, wiec po kilku minutach mogłam cieszyć się pięknym, nasyconym kolorem paznokci. 

Jeśli chodzi o trwałość to powiem, że lakier bardzo mnie zaskoczył. Nie pokryłam go żadnym topem ani nie użyłam żadnej bazy, a przez 3 dni nie zauważyłam żadnego odpryśnięcia. Myślę, że baza i top zdecydowanie wydłużą trwałość lakieru nawet do tygodnia czasu.

Muszę rozejrzeć się za innym kolorkami.

Jak Wam się podoba kolorek ?Zajrzyj tutaj

12 komentarze