Nowa współpraca

27 marca

Hejka,

niedawno dotarła do mnie paczuszka w ramach nowo nawiązanej współpracy. Tym razem będę miała przyjemność testować kosmetyki MURIER LABORATOIRES PARIS.

Pewnie marka Wam nie jest znana, więc dzisiaj troszkę Wam ją przybliżę.

Murier to firma oferująca szeroką gamę najwyższej jakości kosmetyków z wykorzystaniem  roślinnych komórek macierzystych (Stem Cells). Produkty powstają w wyniku zastosowania unikalnych technologii, będących efektem badań naukowych, prowadzonych przez znakomitych specjalistów z dziedzin kosmetologii i dermatologii. Dzięki temu do rąk Waszych trafia cała gama innowacyjnych kosmetyków przeznaczonych do każdego rodzaju skóry, również tej problematycznej.Każdy produkt przed trafieniem na rynek jest dokładnie poddawany testom laboratoryjnym oraz dermatologicznym. Produkty nie zawierają parabenów, dzięki czemu są one najwyższej skuteczności oraz jakości, 

Miałam możliwość wyboru kosmetyków do przetestowania i zdecydowałam się ostatecznie na całą serię kosmetyków Collagen Hydration O2.

W jej skład wchodzi:
 • krem na noc,
 • krem na dzień,
 • krem pod oczy

Dziękuję firmie za zaufanie, a Wy wypatrujcie recenzji kosmetyków. 


Zajrzyj tutaj

10 komentarze

 1. Firma nieznana, więc czekam na recenzję!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat firmę kojarzę, ale nie miałam żadnego kosmetyku od nich. Kusi mnie ich serum nawilżająco odmładzające ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie słyszałam o tej marce. Ale im mniej znana tym bardziej interesujące produkty :) W końcu to jakaś nowość na rynku, więc zawsze wiąże się z nadzieją o ich skuteczności :) czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja wybrałam do testów krem pod oczy:)

  OdpowiedzUsuń