Wiosenna Kawa Blogerska w Katowicach

19 marca

Witajcie,

jak można miło spędzić sobotnie popołudnie ?

Odpowiedź jest jedna - spotkać się z koleżankami - blogerkami.

W minioną sobotę w Katowicach w Coffee Heaven odbyła się Wiosenna Kawa Blogerska, którą organizowała Kasiahttp://kasias1980.blogspot.com/ oraz Alicja z http://poradnikbezradnik.blogspot.com/

Lokal jest bardzo przytulny, można zamówić różne rodzaje kaw. Ja niestety ze względu na swój odmienny stan nie mogłam skosztować kawy, więc zamówiłam sobie zwykłą - mega dużą herbatę z cytryną. 


Spotkanie było kameralne, zupełnie na luzie, bez żadnych prezentacji, spotkań z przedstawicielami firm itd. w niewielkim 9 - osobowym składzie. Zabrakło niestety Karoliny, która nie mogła przybyć, ale mam nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze nie raz.

Miałyśmy czas na wypicie kawy, zamówienie czegoś słodkiego.

Przede wszystkim toczyły się rozmowy - nie tylko o kosmetykach. Było o współpracach, czasem dość nietypowych, o kotach, dzieciach i o wszystkim innym o czym kobiety mogą tylko rozmawiać.


 
   

        


Kilka firm przygotowało też dla nas upominki, czego kompletnie się nie spodziewałam, bo miało to być spotkanie nieoficjalne.


Co otrzymałyśmy ? Zobaczcie :)
No i oczywiście piękny identyfikator, który specjalnie dla każdej uczestniczki przygotowała Kasia. Będzie on wspaniałą pamiątką !


Wszystkim uczestniczkom spotkania, tj.

Kasi 
http://kasias1980.blogspot.com/

Alicji, czyli Kapryskowi
http://poradnikbezradnik.blogspot.com

Alicja czyli Lusi
Justynie
Asi
Emilii
Agnieszce
Ani
chciałam bardzo podziękować za wspaniale spędzone popołudnie.
Do zobaczenia wkrótce Dziewczyny!


Zajrzyj tutaj

11 komentarze