Nicole Cosmetics nr 096

06 września

Witajcie,

po krótkiej przerwie z recenzjami dzisiaj wracam z postem dotyczącym wody perfumowanej Nicole Cosmetics. Tym razem prezentuję Wam zapach o numerze 096.


Informacje od producenta:

 Szeroka gama damskich i męskich zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Komponenty, z których tworzone są zapachy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości.

Moja opinia:

Woda perfumowana jest zamknięta w szklanej buteleczce z atomizerem o pojemności 30 ml. Wielkość flakonika jest idealna i zmieści się do każdej torebki. Zapach, który Wam dzisiaj prezentuję to numer 096. Nicole 096: wanilia, ambra, kumkwat, jaśmin, paczula, róża, drzewo sandałowe, orchidea, piżmo. Jest to odpowiednik Hugo Boss / Boss Intense. Zapach jest bardzo świeży i powiem, że nawet mi się spodobał. Nie jest tak intensywny jak to było w przypadku zapachu 092, który miałam okazję wcześniej testować, ale utrzymuje się również około 5 godzin.
Reprezentuje on połączenie ciepłych nut przypraw z naturalnym kobiecym zapachem jaśminu, orchidei i róży. Wszystko to otulone jest woalem aromatu drzewa sandałowego.

Chętnie do tego zapachu wracam i z przyjemnością poznam też inne zapachy Nicole Cosmetics. 


Zajrzyj tutaj

5 komentarze