CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ MARION

26 października

Higiena intymna to codzienna czynność, która nie tylko daje poczucie czystości, świeżości, ale także komfortu. Niestety będąc w podróży, korzystając z publicznych toalet często zdarza się tak, że ten komfort zostaje zachwiany. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy mieć przy sobie chusteczki do higieny miejsc intymnych. 

Dzisiaj chciałam Wam napisać kilka słów o chusteczkach, które ostatnio mi towarzyszą, a więc o chusteczkach marki Marion.

Jeśli jesteście ciekawi co o nich sądzę to zapraszam na dalszą część posta.Chusteczki są niewielkich rozmiarów, więc spokojnie zmnieszczą się w torebce i nie będą zajmować w niej dużo miejsca. W każdym opakowaniu jest 10 sztuk. Chusteczki mają postać płatków tkaniny nasączonych płynem go higieny intymnej.. W ofercie Marion znajdują się cztery wersje chusteczek: hypoalergiczne, z nagietkiem, z rumiankiem oraz z prebiotykiem. Rumianek ma właściowości przeciwzapalne i antybakteryjne oraz niweluje przykry zapach. Nagietek lekarski jest środkiem bakterio- i grzybobójczym oraz zapobiega niekorzystnym zmianom w śluzówce.Wersja hypoalergiczna zawiera  kwas mlekowy, który przyspiesza odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej. Wersja z prebiotykiem zawiera prebiotyk  oraz kwas mlekowy pomagający utrzymać prawidłowe pH sfery intymnej, stymulując rozwój flory bakteryjnej, nie dopuszczając do rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych.

Chusteczki pozwalają na szybkie i dyskretne odświeżenie. Nawilżają miejsca intymne i zmniejszają ryzyko rozwoju infekcji bakteryjnych czy grzybiczych. Możemy je stosować za każdym razem, gdy poczujemy taką potrzebę. Nie zawierają w swoim składzie alkoholu i barwników.

Znacie te chusteczki?

Zajrzyj tutaj

0 komentarze