OCHRONNY KREM DO RĄK ZIMA FABERLIC

20 stycznia

Zima niestety to trudny czas dla naszych dłoni, dlatego tak bardzo jest ważna odpowiednia ich pielęgnacja. Dobry krem na zimę powinien nie tylko chronić, ale również pielęgnować skórę, a zatem zawierać substancje, które złagodzą podrażnienia i zapewnią odpowiednie nawilżenie.

 Jeszcze przed świętami od Faberlic Polska otrzymałam ochronny krem do rąk Zima. Jak się krem sprawdził? O tym w dalszej części - zapraszam!


Ochronny krem do rąk Zima chroni delikatną skórę przed wiatrem, chłodem i nagłymi zmianami temperatur. Koi i odżywia ją, walczy ze złuszczaniem się skóry i suchością. Zawiera olej z nasion maliny. 


Krem zamknięty jest w tubce wykonanej z miękkiego plastiku o pojemności 75 ml. Zamknięcie na solidny klik. 

Zapach jest intensywny, korzenny i nie wszystkim ten zapach może odpowiadać. Na skórze utrzymuje się dość długo. Co do konsystencji to krem jest lekki, ładnie rozprowadza się na dłoni, szybko się wchłania. Na skórze pozostawia delikatny film ochronny.


Skóra jest nawilżona i miękka w dotyku. Krem fajnie zwalcza nieprzyjemne uczucie szorstkości dłoni. Dłonie mają piękny i atrakcyjny wygląd, którym możemy cieszyć się przez cały dzień. Mnie taka tubka wystarczyła na miesiąc, ale kremu używałam dość często - zarówno przed wyjściem z domu oraz po każdym kontakcie dłoni z wodą.


Jeśli jesteście ciekawi innych produktów tej marki to zapraszam na ich stronę. Tam macie możliwość poznania się z pełną ofertą produktową marki.

Zajrzyj tutaj

0 komentarze