PALETKA DO KONTUROWANIA TWARZY FABERLIC

04 stycznia

Ostatnio troszkę się rozleniwiłam i jakoś nie mogę zabrać się za regularne pisanie postów. Mam nadzieję, że szybko ten etap minie, bo mam sporo kosmetyków, któe czekają na recenzje.

 Jeszcze przed świętami od Faberlic otrzymałam cudowną niespodziankę - kolejny zestaw kosmetyków do testowania. Wśród nich znalazła się bohaterka dzisiejszej recenzji, czyli paletka do konturowania twarzy. Jak się sprawdziła? O tym w dalszej części.


Paleta ma wagę 7 g. To paleta do konturowania twarzy Perfekcyjny kształtSkłada się z rozświetlacza, bronzera i różu, z pomocą których można rozświetlić oraz przyciemnić poszczególne rejony twarzy. Rezultat: wysokie kości policzkowe, smukły nos, otwarte spojrzenie.

ROZŚWIETLACZ: Rozświetla skórę, nadając twarzy świeży i wypoczęty wygląd. Nakładaj na grzbiet nosa, środkową część podbródka, czoło, pod łuk brwiowy, na górną część kości policzkowych i łuk kupidyna.
RÓŻ: Odświeża i dodaje wyrazu, podkreślając kości policzkowe.
BRONZER: Sprawia, że rysy twarzy są bardziej podkreślone, ponadto kryje niedoskonałości. Nakładaj wzdłuż linii wzrostu włosów, na skrzydełka nosa, obszar poniżej podbródka, szyję, dół kości policzkowych.Paletka do konturowania twarzy Faberlic to połączenie trzech kosmetyków - różu, rozświetlacza oraz bronzera. Paletka jest niewielkich wymiarów i jest dość dobrze wykonana. Bronzer ma chłodny odcień, ale jak dla mnie troszkę zbyt ciemny, więc używam go z umiarem. Zdecydowanie bardziej będzie nadawał się dla osób posiadających nieco ciemniejszą karnację. Jest dobrze napigmentowany. Róż i rozświetlacz chyba najbardziej mi odpowiadają. Róż ma brzoskwiniowy kolor, a rozświetlacz z kolei ma bardzo neutralny odcień. Oba wyglądają na skórze bardzo naturalnie. Nadają jej pięknego zdrowego blasku. Dzięki paletce to co trzeba jest wysmuklone, a to co trzeba uwydatnić - uwydatnione.

Produkt utrzymuje się długo na skórze i nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Cena za paletkę w promocji to 31,50 zł, więc cena jest przystępna. Jeśli macie ochotę wypróbować paletkę to znajdziecie ją na stronie Faberlic.

Używacie paletek do konturowania?

Zajrzyj tutaj

0 komentarze