PEELING POD PRYSZNIC ORAZ NAWILŻAJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC TOŁPA

06 stycznia

Dobry żel pod prysznic nie tylko pięlęgnuje nasze ciało, ale także nawilża je i odżywia. Oczywiście fajnie jest jak taki żel ładnie pachnie, bo dodatkowo może on wpływać na nasze samopoczucie. Z kolei od peelingu do ciała oczekujemy dobrego złuszczenia naskórka tak, by nasze ciało było gładkie i aksamitne.

Czy peeling pod prysznic oraz nawilżający żel pod prysznic od Tołpy to produkty, które mają te cechy? Czy wręcz może przeciwnie? Zapraszam na nowy post!


Peeling pod prysznic może być stosowany codziennie. Łagodnie oczyszcza ciało i delikatnie złuszcza martwy naskórek. Stymuluje mikrokrążenie, odnawia i przyspiesza regenerację. Nawilża, uelastycznia i przywraca uczucie komfortu. Skóra jest wygładzona, miękka i oczyszczona.

Nawilżający żel pod prysznic delikatnie oczyszcza ciało, nawilża i zatrzymuje wodę w naskórku. Wygładza i poprawia elastyczność. Łagodzi podrażnienia i przywraca komfort. Odświeża i pozostawia skórę miękką w dotyku. Nie zawiera mydła i SLS-u lecz łagodne substancje myjące, dzięki czemu delikatnie się pieni, nie zaburza pH i nie wysusza skóry.

Peeling jest umieszczony w tubie wykonanej z miękkiego plastiku o pojemności 200 ml z zamykaniem typu klik. Nie do końca takie opakowanie się sprawdza, bo by produkt zużyć do końca trzeba je rozciąć. Produkt ma żelową, średnio gęstą konsystencję z zatopionymi drobinkami peelingującymi. W przypadku tego peelingu mamy tutaj zmielone pestki moreli oraz perlit. Zapach jest bardzo przyjemny, owocowy, umilający korzystanie z produktu.


Czy peeling spełnia swoje zadanie? Dla mnie osobiście drobinki delikatnie usuwają martwy naskórek z ciała nie wyrządzając przy tym krzywdy. Skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Do tego peeling pozostawia na skórze delikatną warstwę nawilżającą. Jeśli lubicie delikatne zdzieraki to ten produkt jest dla Was. Peeling jest wydajny - ja używam go 2 razy w tygodniu, choć producent mówi, że produkt można używać codziennie.

Nawilżający żel pod prysznic podobnie jak peeling został umieszczony w opakowaniu z zamykaniem typu klik w tubie. Żel ma średnią gęstość, a jego zapach jest ładny i delikatny. Niestety na skórze nie utrzymuje się długo.W kontakcie z nawilżoną skórą pieni się, ale bez jakiegoś większego szału. 


Żel delikatnie oczyszcza ciało. Niestety pomimo zapewnień producenta, że żel nawilża ja tego u siebie nie zauważyłam. Do tego jak dla mnie produkt nie jest wydajny - żużyłam go w ciągu 2 tygodni, a może nawet szybciej. Na szczęście produkt nie podrażnił ani nie wysuszył skóry.

O tyle o ile jestem zadowolona z peelingu tak niestety z żelu pod prysznic kompletnie nie. 

Mieliście te produkty? Jakie są Wasze opinie na ich temat?Zajrzyj tutaj

0 komentarze