VAGISIL PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ O ZBALANSOWANYM PH

13 stycznia

Właściwa higiena intymna pozwala na zmniejszanie ryzyka podrażnień czy też infekcji, pozwala nam zapewnić komfort, także ten psychiczny i uczucie świeżości. W ostatnim czasie miałam okazję bliżej poznać płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH Vagisil. Co o nim myślę? Dowiecie się już za chwilkę :)


Stworzony specjalnie do codziennej pielęgnacji intymnej. Oczyszcza bardzo troskliwie i wspiera naturalne funkcje ochronne.

Intymna pielęgnacja specjalnie skierowana na równowagę pH jest szczególnie wskazana np. w przypadku stresu fizycznego lub emocjonalnego, stosowania konserwantów, aktywności seksualnej, terapii medycznych.

 Kwas mlekowy i kwas cytrynowy wpływają na utrzymanie wartości pH w równowadze. Nie zawiera mydła, barwników, parabenów. Bardzo dobra tolerancja potwierdzona ginekologicznie i klinicznie. Łagodny dla skóry.


Żel zamknięty jest w buteleczce o pojemności 250 ml wykonanej z miękkiego plastiku. Zamykanie na klik. Buteleczka jest wygodna i poręczna, nie wyślizguje się z dłoni. 


Produkt ma przezroczystą barwę. Posiada orzeźwiający zapach, przyjemny, ale gdybym miała go do czegoś porównać to zapach przypomina mi zapach świeżego ogórka. Konsystencja o średniej gęstości, ale wystarczy niewielka ilość żelu, by dobrze się on pienił. 


Żel odświeża i pielęgnuje okolice intymne. Jest on niesamowicie łagodny dla skóry -  nie wysusza, nie powoduje podrażnień czy zaczerwienień. 

Czy chroni przed infekcjami grzybicznymi i bakteryjnymi? Tak, ponieważ swego czasu miałam z tym problem, a teraz na szczęście od dłuższego czasu mam spokój.

Bardzo polubiłam ten żel i będę do niego wracać.


Zajrzyj tutaj

0 komentarze