Magical Gel Eveline Cosmetics

11 października

 Witajcie,

na dzisiejszy dzień przygotowałam dla Was recenzję kolejnego kosmetyku, który otrzymałam w ramach współpracy z Eveline Cosmetics. Tym razem jest to  dwustopniowy system, dzięki któremu mamy uzyskać długotrwały i profesjonalny manicure utrzymujący się aż do 10 dni i to bez użycia lampy UV.


Informacje od producenta:

 Innowacyjna formuła Natural Light Magical Gel Technology utwardza żel pod wpływem naturalnego światła. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza..
Dwustopniowy preparat zapewnia efekt żelowego manicure. Nadaje paznokciom wysoki połysk, pozostawia idealnie gładką powierzchnię paznokcia, ekstremalnie odporną na ścieranie i odpryski.
NATURAL LIGHT MAGICAL GEL TECHNOLOGY:

 • efekt żelowego manicure,
 • gładki, błyszczący lakier,
 • długotrwały manicure odporny na ścieranie i odpryski,
 • mocne, odporne na uszkodzenia paznokcie,
 • łatwa aplikacja,
 • krótki czas schnięcia,
 • bezproblemowe zmywanie.
Moja opinia:

W skład zestawu wchodzą dwa produkty:
 • krok 1 – kolor - w moim przypadku jest to kolor 07.
 • krok 2 – top coat

Obie buteleczki mają pojemność 5 ml i fajny pędzelek, który podczas malowania nie sprawia żadnego problemu.  Do wyboru mamy kilka kolorów, które prezentuję poniżej.


Lakier ma fajną konsystencję dzięki której nie smuży podczas nakładania. Aplikacja zarówno lakieru jak i top coat'u jest łatwa i przyjemna. U mnie całość zabiegu trwała około 12 minut. Lakier schnie bardzo szybko, natomiast w przypadku top coat'u musimy mu dać około 10 minut, by spełnił swoją rolę. 

Jestem bardzo zaskoczona - oczywiście pozytywnie - trwałością. Na moich pazurkach lakier utrzymał się aż 9 dni!!!! Dopiero w siódmym dniu pojawiły się starcia na końcówkach i to jedynie same starcia, lakier w ogóle nie odpryskał w żadnym miejscu. Dodam jeszcze, że w tym czasie normalnie zmywałam naczynia i wykonywałam wiele innych codziennych czynności. Dla mnie podwójnej mamy, która ma obecnie troszkę mniej czasu na takie rzeczy to rewelacyjny produkt. Maluję paznokcie i mam spokój na kilka dni.
Cena takiego zestawu to około 15 zł, ale myślę, że warto wypatrywać promocji.

Szczerze polecam!!!

Miałyście? Używałyście?

Zajrzyj tutaj

10 komentarze

 1. Podoba mi się i chyba się skuszę na nr 4 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się prezentuje na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie maluję pazurki Sally Hansen Miracle Gel, który działa podobnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam, dla mnie lakiery golden rose są na tyle trwałe że na razie z nich nie rezygnuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pierwszy raz widzę na oczy, ale efekt 10 dni brzmi bardzo kusząco ! mam inny lakier Eveline i jestem nim zachwycona, więc tym bardziej fajnie, że pojawiło się coś nowego i jeszcze lepszego!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś mnie nie kusi tą obietnicą trwałości ;) Szybko nudzę się zdobieniami na paznokciach, więc pewnie i tak zmyłabym go po 3-4 dniach ;)

  OdpowiedzUsuń