Zestaw owieczka Canpol Babies

02 września

Ostatnio było więcej postów dotyczących kosmetyków, więc dzisiaj przybywam dla odmiany z opinią produktów dla dzieci otrzymanych w ramach projektu Blogosfera Canpol Babies.

Tym razem w nasze łapki trafił zestaw "Owieczka".


Zestaw zawiera:

  - pluszową owieczkę z pozytywką i gryzakiem na ogonku
 - butelkę profilowaną 125 ml
 - butelkę profilowaną 250 ml
 - smoczek uspokajający 0-6 miesięcy
- smoczek uspokajający 6-18 miesięcy
- smoczek uspokajający 18+


Mojej Natce najbardziej spodobała się maskotka - owieczka z pozytywką. Pokochała ją od pierwszych chwil i nawet na urlop musieliśmy ją zabrać. Owieczka wykonana solidnie. Zabawka jest kolorowa, mięciutka i miła w dotyku. Dźwięk pozytywki uruchamia się po przez pociągnięcie ogonka pluszaka. Delikatna i cicha muzyka płynąca z zabawki uspokaja malucha i ułatwia mu zasypianie. W pierwszym dniu naszego urlopu okazała się dla nas zbawieniem - Natalka nie mogła przywyknąć do zmienionego otoczenia. Dźwięk ją uspokajał - co prawda po dłuższym czasie niż zwykle, ale zasypiała i spała do samego rana. Gryzak na końcu ogonka owieczki jest niezastąpiony w okresie ząbkowania malucha. Na razie nie miałam potrzeby czyszczenia maskotki, więc jestem ciekawa ogromnie czy coś się z nią będzie działo.


Butelki u nas to już rzadkość, ponieważ przeszliśmy na kubki niekapki jeśli chodzi o picie wody, soków, kompotów. Ale niie jest to rzecz, której całkowicie się pozbyliśmy już. Niestety picie mleka nadal odbywa się u nas z wykorzystaniem butelki przed pójściem spać.


Są dobrej jakości, upadek na podłogę im nie straszny. Większa butelka służy nam do podania kaszki w postaci bardziej płynnej, a w mniejszej zmieniliśmy smoczek na dwójkę i służy nam ona raz na jakiś czas do picia soczków czy wody. Butelki są profilowane, więc dziecko spokojnie utrzyma je w swoich rączkach.

Najmniejsze zastosowanie u nas mają smoczki. Ten do 6 miesiąca życia poszedł w łapki koleżanki, która niedawno urodziła, a z kolei ten 18+ czeka jeszcze na swoją kolej. Z tego wynika, że w użyciu mamy smoczek 6 - 18 miesięcy, który na szczęście Natalka lubi. Mają anatomiczny kształt, przezroczystą tarcze. Różnią się wielkością. Smoczek u nas służy tylko do usypiania i na co dzień go praktycznie nie używamy.

A Wy swoim dzieciom kupujecie produkty marki Canpol?Zajrzyj tutaj

1 komentarze

  1. Zestaw jak najbardziej przydatny. Bardzo lubię produkty tej marki, również kupuje dzieciaczka :)
    Owieczka śliczna napewno zabawi maluszka.
    Buziaki

    OdpowiedzUsuń