PODGRZEWACZE BISPOL MEADOW FLOWERS, PLUM BLOSSOM ORAZ LIME ICE CREAM

07 listopada

 Nie wyobrażam sobie jesiennego wieczoru bez zapalonej świeczki, która otula i wypełnia cały dom pięknym zapachem. Ostatnio miałam okazję sięgać po podgrzewacze zapachowe marki Bispol, które otrzymałyśmy na Jesiennym Spotkaniu Blogerek Urodowych w Rybniku.


Zapach Meadow Flower - Kwiatowa łąka - pięknie pachnie polnymi kwiatami. Zapach jest bardzo delikatny, nie mdli. To propozycja dla osób tęskniących za zapachem i widokiem łąki.


Zapach Plum Blossom - Kwiat śliwy to również zapach kwiatowy, słodki, delikatny. Wywołuje odpowiednią, relaksującą atmosferę. Możemy poczuć się jak na wiosennym spacerze po sadzie, gdy wszystko wkoło rozkwita.


Zapach Lime Ice Cream - Lody limonkowe to zapach najbardziej intensywny sposród tej trójki. Pachnie świeżo, cytrusowo. Jest to zapach delikatnie przełamany słodkością. Aż ma się ochotę na lody :) 


Zapachy przenoszą nas troszeczkę w ten czas, gdy za oknem było cieplutko, pięknie i słonecznie. Ja tęsknię właśnie za tym okresem, więc chociaż na kilka chwil mogę mieć namiastkę wiosny czy lata w domu. 

Wszystkie podgrzewacze, a także wiele innych znajdziecie na stronie BISPOL.

Zajrzyj tutaj

0 komentarze