NAWILŻAJĄCY SUFLET DO CIAŁA FRANCUSKI DESER FABERLIC

26 listopada

W ramach kontynuacji współpracy otrzymałam jakiś czas temu przesyłkę od Faberlic Polska z porcją kolejnych nowości do przetestowania. Gdy wśród kosmetyków zobaczyłam suflet do ciała o nazwie Francuski Deser to nie mogłam oprzeć się pokusie, by ten właśnie produkt poszedł na pierwszy ogień do testów. 

Chcecie dowiedzieć się jak się sprawdził? Zapraszam do lektury.


Nawilżający suflet do ciała Francuski deser ma niezwykle delikatną konsystencję. Sprawia, że skóra staje się aksamitna, daje poczucie nieskończonego komfortu. Wyszukany zapach inspiruje i  zaraża optymizmem. Sposób użycia: Łagodnymi ruchami nanieść na suchą skórę. 


Suflet do ciała Francuski Deser znajduje się w plastikowym, solidnym słoiczku z nakrętką o pojemności 150 ml. Pod nakrętką jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci  sreberka, więc mamy pewność, że wcześniej nikt nie miał kontaktu z produktem. Po oderwaniu sreberka naszym zmysłom ukazuje się się produkt o różowym zabarwieniu i pięknym słodkim zapachu. Zapach ten jest dość intensywny, ale naprawdę bardzo przyjemny, nie duszący. Dlaczego Francuski Deser? Otóż producent nawiązał tutaj w nazwie i na opakowaniu produktu do pewnych malutkich francuskich ciasteczek, tzw. makaroników, które właśnie są słodkie, lekkie i bardzo kolorowe. Taki sam właśnie jest suflet Francuski Deser - słodki, lekki i kolorowy, w sam raz na jesienną chandrę.Konsystencja jest również bardzo przyjemna i lekka. Produkt rozprowadza się bardzo dobrze na skórze. Jeśli chodzi o czas wchłaniania się to potrzeba chwilki, by się wchłonął. Nie ma tłustej konsystencji, więc nie musimy się obawiać, że pobrudzimy, np. naszą ulubioną piżamkę.Po użyciu skóra jest delikatnie nawilżona, gładka, aksamitna w dotyku. Jedyny minus jaki zauważyłam, to produkt szybko znika z opakowania. No cóż - lubię miziać się tym suflecikiem :) :) :)

Jeśli chcecie bliżej poznać ofertę produktową Faberlic Polska to zapraszam na ich stronę https://faberlic.com/?lang=pl

Jeśli ktoś z Was miał okazję już poznać ich kosmetyki to pochwalcie się w komentarzach, który kosmetyk zawładnął Waszym serduszkiem.

Zajrzyj tutaj

0 komentarze