PALETKA MAGNETYCZNA HEAN 505 CAFE BAR

20 listopada

Nieraz już wspominałam, że mój makijaż codzienny jest pełen minimalizmu - ograniczam się do nałożenia podkładu, pudru oraz muśnięcia rzęs tuszem. Po cienie do powiek sięgam od czasu do czasu. Ostatnio jest to paletka cieni do powiek HD Cafe Bar marki Hean


Zestaw odcieni nr 505 Cafe Bar to kompozycja przeznaczona do wykonania kasycznego makijażu make up no make up. Zawiera naturalne kolory o gładkiej, satynowej formule od rozświetlającej śmietankowej bieli, poprzed jasny cielisty beż, na kawowych brązach skończywszy.
Paleta cieni posiada lusterko i podwójny aplikator zakończony pędzelkiem i gąbeczką.
Magnetyczne mocowanie wkładów umożliwia kompletowanie własnych kompozycji pojedynczych cieni bez konieczności kupowania całego zestawu. 


Paletka jest wykonana z solidnego czarnego matowego plastiku. Swoim wyglądem na pewno Wam przypomina paletki z Kobo, a mnie również paletkę E - style. Zawiera 5 pięć okrągłych cieni w kolorach od śmietankowej bielo po ciemny brąz. W paletce znajdziecie także lusterko oraz aplikator i pędzelek. Z tyłu opakowania opisane są numerki cieni do powiek, które zawiera paletka. Są to: 802 (matowy, śmietankowa biel), 845 (satynowy beż ), 846 (satynowy chłodny średni brąz), 515 (matowy brąz z drobinkami brokatu), 834 (ciemny satynowy brąz). To moja ulubiona kolorystyka po którą od dłuższego czasu sięgam już. W takich kolorach najlepiej się czuję.Cienie są dobrze napigmentowane. Nanoszone na sucho pozwalają na uzyskanie delikatnego efektu, natomiast gdy naniesiecie je na mokro wydobędziecie z nich ich głębię koloru. Już sama aplikacja należy do przyjemności. Doskonale się rozcierają, cienie z satynowym wykończeniem zupełnie się nie osypują, nie bledną po nałożeniu na powiekę. Nie zbierają się też w załamaniach i nie rolują. Jedynie matowe cienie,czyli 802 oraz 515 troszkę się osypują i trzeba pamiętać, by nadmiar strzepnąć z pędzla za każdym razem.Cała paletka nadaje się idealnie do wykonywania makijażu dziennego do pracy, na uczelnię, oraz spokojnie wyczarujecie nią też piękny makijaż wieczorowy.

Paletkę możecie zakupić w 8 wersjach kolorystycznych teraz w promocyjnej cenie 39,99 zł na https://sklep.hean.pl/

Jak Wam się podobają kolorki?Zajrzyj tutaj

0 komentarze