HAIR & BEAUTY FAIR XVII TARGI KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE W KATOWICACH ORAZ MEET BLOGGERS

28 listopada

W minioną sobotę miałam okazję uczestniczyć w targach Hair & Beauty Fair odbywających się w MCK w Katowicach. Targi okazały się także świetną okazją to spotkania z koleżankami blogerkami, czyli Meet Bloggers.


Ze wszystkimi dziewczynami spotkałyśmy się o godzinie 10 przed biurem targów. Po zamienieniu kilku słów udałyśmy się w kierunku stoisk, by móc zobaczyć co w branży kosmetycznej piszczy. 

Na targach pojawiło się naprawdę wielu wystawców zarówno tych działających w 
branży fryzjerskiej jak i kosmetycznej. Stoiska kusiły kosmetykami, akcesoriami i sprzętem fryzjerskim. Był naprawdę szeroki wybór, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było obejrzeć produkty z bliska, zamienić kilka słów z wystawcami, poddać się nawet jakimś zabiegom. Na targach można było znaleźć takie firmy jak: Maestro, Bielenda, Chiodo, Semilac, Indigo Nails Lab, Buna, Yvene Cosmetics, Fale Loki Koki, Wats, Kryolan, Apis, Artego, Evree, Jadwiga, Mary Kay, Mincer Pharma, i wielu innych. Podczas targów odbywały się także warsztaty, wykłady, prelekcje i wiele pokazów. Organizator zadbał o to, by odwiedzający targi nie nudzili się.  W dwudniowym programie targów był m.in.
- Kongres Kosmetologiczny,
- II. Międzynarodowe Sympozjum Stylistów Paznokci,
- III. Światowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAILPRO Poland 2017, 
- II. MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński
- Make-up College

Na terenie targów było sporo miejsc na odpoczynek po intensywnym zwiedzaniu stoisk. Można było kupić kawę i coś do zjedzenia. 

Ja miałam jeszcze w planach wpaść na targi w niedzielę, no ale niestety nie udało się.

Po obejściu targów spotkałyśmy się ponownie, by Ola z bloga Świat Aleksandry - organizatorka naszego spotkania blogerskiego wręczyła nam upominki, którymi obdarzyli nas sponsorzy. Jest tego sporo, więc co skrywały torby pokażę Wam w następnym poście. Nie zabrakło także pamiątkowego grupowego zdjęcia.Olu dziękuję za zaproszenie i do zobaczenia!

Zajrzyj tutaj

0 komentarze