Garnier Botanic Therapy olejek rycynowy & migdał, szampon do włosów osłabionych i łamliwych

08 maja


Z szamponami Garnier do tej pory miałam złe doświadczenia. Jednak, gdy na półce sklepowej jakiś czas temu zobaczyłam nowy szampon Botanic Therapy olej rycyny i migdał postanowiłam go wypróbować. Jak się szampon spisał? O tym w dalszej części.


Receptura ekspertów botaniki dla wzmocnienia włosów. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali olejek rycynowy i olejek z migdałów by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów osłabionych i łamliwych. 

• Olejek migdałowy intensywnie odżywia i zmiękcza włosy
• Olejek rycynowy wzmacnia włosy i zapobiega ich łamaniu
• Nie obciąża włosów – odpowiedni do codziennego stosowania


Szampon znajduje się w estetycznym opakowaniu o miłej dla oka szacie graficznej, o pojemności 400 ml z zamykaniem typu klik. 


Jeśli chodzi o konsystencję to jest ona gęsta, kremowa przez co produkt bardzo dobrze i fajnie się pieni. Zapach tego szamponu jest bardzo przyjemny, słodki, troszkę cukierkowy i na włosach utrzymuje się dość długo. Nie jest to duszący też zapach przez co jego używanie należy do przyjemności.


Szampon dobrze oczyszcza włosy i nie podrażnia skóry głowy. Nawilża je i odżywia. Nie obciąża moich cienkich włosów i nie powoduje również, że włosy szybciej się przetłuszczają. Włosy są też wzmocnione i zdecydowanie w lepszej kondycji. Jedyny minus jaki zauważyłam to to, że plącze włosy, ale dobra odżywka rozwiązuje ten problem.


Podsumowując szampon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i stał się moim ulubieńcem ostatnich tygodni. 

A Wy mieliście okazję już poznać szampony z nowej serii Garniera?Zajrzyj tutaj

0 komentarze