JOANNA WĘGIEL SZAMPON MICELARNY I ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z TENDENCJĄ DO PRZETŁUSZCZANIA SIĘ

13 listopada

Szampon powinniśmy dobierać w zależności od typu włosów i problemów z jakimi się zmagamy. Moje włosy są cienkie, zniszczone farbowaniem i rozjaśnianiem, z tendencją do przetłuszczania się. Ostatnio w mojej łazience pojawiły się szampon i odżywka z detoksującej linii z aktywnym węglem Joanna. Jak się sprawdziły? O tym w dalszej części.


Marzysz o zdrowych, lekkich, świeżych i błyszczących włosach? Mamy na to sposób! Wypróbuj detoksykujący szampon micelarny Joanna Węgiel. To rewelacyjny kosmetyk z dodatkiem węgla aktywnego, który z łatwością uwalnia włosy oraz skórę głowy z wszelkich toksyn oraz zanieczyszczeń.
Jego lekka, nieobciążająca włosów formuła sprawi, że szampon doskonale sprawdzi się w zastosowaniu do włosów z tendencją do przetłuszczania się.Joanna Węgiel to gwarancja zdrowych włosów pełnych promiennego blasku każdego dnia.


Szampon znajduje się w plastikowym, zgrabnym opakowaniu o pojemności 200ml. Szata graficzna utrzymana w kolorystyce czarno - morskiej, bardzo przyjemna dla oka. Ma on dość gęstą konsystencję i grafitowy kolor.


Lekka odżywka z aktywnym węglem polecana jest do każdego rodzaju włosów, również skłonnych do przyspieszonego przetłuszczania. Innowacyjna formuła pielęgnuje skórę głowy i włosy ułatwiając powrót do właściwego poziomu nawilżenia. Efektem stosowania odżywki są włosy: lśniące, gładkie, elastyczne,  łatwiejsze do rozczesania i nie elektryzujące się.Odżywka nie barwi włosów i nie brudzi.
Odżywka podobnie jak szampon znajduje się w opakowaniu o pojemności 200ml. Jest ona gęściejsza niż szampon i również grafitowy kolor. 
Zapach produktów jest bardzo przyjemny i na włosach utrzymuje się dość długo.
Składnikiem aktywnym w szamponie oraz odżywce jest węgiel, który zdobył popularność już w wielu kosmetykach. Nic dziwnego, gdyż przyciąga i zatrzymuje zanieczyszczenia ze skóry i posiada funkcję absorbującą. To dzięki temu możemy mu przypisać właściwości antybakteryjne oraz przeciwzapalne. Linia detoksujących produktów Joanna Węgiel jest więc polecana dla włosów z tendencją do przetłuszczania się. Duet sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Szampon oczyszcza włosy bez podrażnień, nie plącze ich. Chroni naturalne pH skóry i zapewnia jej niezbędny poziom nawilżenia. Z kolei po użyciu odżywki włosy są lekkie, sypkie, dobrze się układają. Nie musimy się obawiać koloru odżywki, gdyż nie barwi ona włosów i nie brudzi.


Znaciete produkty?

Zajrzyj tutaj

0 komentarze