MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE BLOGEREK KATOWICE 09.12.2018

16 grudnia

Dokładnie tydzień temu miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogerskim. Tym razem zawitałam do Katowic dzięki Beatce z bloga Gardolina Z pasji do blogowania, która właśnie organizowała Mikołajkowe Spotkanie Blogerek. Spotkanie odbyło się w restauracji Pod drewnianym bocianem. Zajrzyjcie do niej koniecznie będąc w Katowicach, bo mają bardzo pyszne dania. Ja skusiłam się na placek po węgiersku z wołowiną oraz herbatkę o nazwie Piernikowy domek.


Uwielbiam takie spotkania, gdyż można poznać wiele nowych osób, ale także spotkać z tymi, z którymi się już zna od kilku dobrych lat. Tak też było i tym razem. Beatka zadbała także o to, by odwiedzili nas bardzo ciekawi goście.

Pierwsza prezentacja dotyczyła dobrze mi znanej marki Faberlic. Pani Dorota przybliżyła nam markę, jej ideę, a także same kosmetyki. Mogłyśmy powąchać, potestować co niektóre produkty.

Marka Faberlic istnieje od 1997 roku. Jej asortyment to kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kolorówka, zapachy damskie i męskie, ale i nie tylko. W ofercie znajduje się również odzież,  akcesoria do domu, dodatki oraz chemia. Produkty tworzone są w oparciu o naturalne składniki, charakteryzują się wysoką jakością i nie są testowane na zwierzętach.

Od pani Doroty każda uczestniczka spotkania otrzymała drobny upominek.Po tej prezentacji przyszła pora na kolejną markę. Tym razem była to marka Mary Kay, którą też znam. Ochotniczki miały robiony zabieg pielęgnacyjny na dłonie. Ja sama skorzystałam z tego zabiegu i byłam pozytywnie zaskoczona efektem jaki dał. Jedna z dziewczyn miała także wykonany makijaż.

Mary Kay to marka stworzona w 1963 roku. Jako jedna z najbardziej cenionych globalnych firm sprzedaży bezpośredniej, Mary Kay zapewnia milionom kobiet możliwości rozwoju biznesu na całym świecie. Nad jakością produktów Mary Kay czuwa zespół naukowców, poddając je wielu testom, korzystając przy tym z zaawansowanych technologii. Firma nie testuje produktów ani składników aktywnych na zwierzętach


Ostatnia prezentacja dotyczyła marki o2Skin. O marce sporo czytałam i słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji poznać jej kosmetyków. To się zmieni, gdyż do testów otrzymałyśmy słynne serum oraz krem do twarzy.

O2skin to specjalistyczne produkty dla kobiet, które oczekują widocznych rezultatów w krótkim okresie czasu. To produkty dla kobiet, których szara i zmęczona cera potrzebuje szybkiej regeneracji.To produkty dla kobiet, które potrafią znaleźć kosmetyk dostosowany do ich potrzeb.Nasze spotkanie miało też bardzo szczytny cel - wspierałyśmy Fundację Jestem głosem tych co nie mówią.

Na koniec spotkania Beatka wręczyła nam upominki, które przygotowali nasi sponsorzy. Upominki pokażę Wam w oddzielnym poście.


A to nasza ekipa w pełnym składzie :)


Lubicie takie spotkania? Miałyśmy już okazję uczestniczyć w jakimś?
Zajrzyj tutaj

0 komentarze