Uniwersalny proszek do prania Wansou - recenzja

03 listopada

W ramach nawiązanej kilka tygodni temu współpracy z TOMIL otrzymałam do testowania uniwersalny proszek do prania Wansou Charming romance color. Dzisiaj czas na opinię.


Strona producenta:  http://www.tomil.cz/pl

Informacje od producenta:

Proszek do prania tkanin kolorowych z dodatkiem substancji chroniącej kolory i harmonijnym połączeniem dwóch uzupełniających się zapachów esencji ylang-ylang i gardenii odpowiedni dla wszystkich typów pralek i prania ręcznego. Dzięki specjalnej strukturze działa bardzo delikatnie nie naruszając włókien tkanin. Ubrania pozostają miękkie i łatwiejsze do prasowania. Skuteczny we wszystkich temperaturach, odpowiedni do prania silnych zabrudzeń. W przypadku bardzo opornych plam nie zwiększać dawki, ale do usunięcia plam użyć odplamiacza. Dozować według tabeli i przestrzegać zaleceń producentów tkanin.


Waga: 2,04 kg = 24 prania

Cena: ok 16 zł

Moja opinia:

Proszek używam od prawie 2 tygodni. Co drugi dzień muszę robić pranie, więc w proszku Wansou zrobiłam już około 7 prań. Proszek posiada dość fajne otwieranie, bo wystarczy oderwać fragment ze strzałkami, który jest widoczny na jednym ze zdjęć. Kartonowe opakowanie można zamykać i otwierać. Proszek posiada małe niebieskie drobinki. 
Do tej pory robiłam pranie w temperaturze 30 stopni  oraz 40 stopni. Obawiałam się, że proszek nie poradzi sobie w tak niskich temperaturach zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania mojego synka. I powiem, że mnie bardzo zaskoczył. Ubranka mojego synka były czyściutkie. Przy temperaturze 30 stopni nie pozostawił po sobie żadnych białych plam, co czasem w przypadku niskiej temperatury przy innych proszkach się zdarzało na skutek nieodpowiedniego jego rozpuszczenia. Proszek ma bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na ubraniach. Ubrania były przyjemne w dotyku. Produkt nie uczula. Jest wydajny.

Moja ocena: 5/5


Czy ktoś miał możliwość testowania tego produktu? Jakie są Wasze opinie?


Zajrzyj tutaj

0 komentarze