Podejście numer 2, czyli kolejna recenzja lakieru od Celia

09 listopada

Ostatnio, gdy pisałam opinię odnośnie  lakieru Celia nr 1 nie byłam zadowolona z efektów i trwałości. Szybko ten kolor zmywałam ze swoich paznokci, bo nie mogłam na niego patrzeć. Nie zniechęciło mnie to jednak to dalszych prób tych lakierów. Dzisiaj postanowiłam przedstawić opinię lakieru tej firmy nr 03.Strona producenta: http://celia.pl

Informacje od producenta:

15 najmodniejszych kolorów, idealnych do wykonania wiosenno-letniego manicure i pedicure.
9 z nich to propozycje opalizujące. Po ich zastosowaniu na płytce paznokci widać przewodni kolor kryjący, na którym mienią się drobinki w kontrastowym odcieniu.
Opakowanie: 8 ml

Cena: 7,85 zł


Moja opinia:

Tym razem drugi kolor po jaki sięgnęłam od Celii bardziej się sprawdził niż jego poprzednik. Na moich paznokciach pojawił się  kolor nr 03 w odcieniu różu. Lakiery Celii nie są ani gęste, ani rzadkie. Pędzelek jest cieniutki, dzięki czemu łatwo się nim posługuje i nakłada lakier na paznokcie. Nałożyłam pierwszą warstwę lakieru i o dziwo dość fajnie pokryła płytkę paznokcia, nie było żadnych smug. Niestety kolor, a konkretnie jego intensywność troszkę mnie nie zadowoliła, więc pomalowałam jeszcze raz. No i efekt już był całkiem inny. Kolor utrzymuje mi się już 3 dzień, więc nie jest tak źle. Sama się zastanawiam nad faktem, dlaczego jeden lakier tej samej firmy to klapa, a drugi  wprost zadowala. A tak chyba nie powinno być. 

Moja ocena: 4,5/5
Zajrzyj tutaj

2 komentarze

  1. Dobrze, że chociaż ten lakier lepszy od poprzedniego.:) Tylko faktycznie trochę dziwne, że z jednej firmy lakiery, a różnie się zachowują.

    OdpowiedzUsuń